GANESHA (Ochrona) - Bawełniana Tkanina Ozdobna 130x200cm (na ścianę, łóżko itp) Powiększ do pełnego rozmiaru

GANESHA (Ochrona) - Bawełniana Tkanina Ozdobna 130x200cm (na ścianę, łóżko itp)

Tkanina ozdobna, wykonana ręcznie w Indiach - motyw: GANESHA (Ochrona).

Materiał w pięknych kolorach, DWUSTRONNY - może być stosowany jako: tkanin do dekoracji ścian, zasłona okienna, kotara oddzielająca, narzuta na łóżko, obrus. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


53,00 zł

Tkanina ozdobna, wykonana ręcznie w Indiach - motyw: GANESHA (Ochrona).

Materiał w pięknych kolorach, DWUSTRONNY - może być stosowany jako:
- tkanin do dekoracji ścian,
- zasłona okienna,
- kotara oddzielająca,
- narzuta na łóżko,
- obrus. 

Ganesh - pomaga usunąć przeszkody i trudności na naszej ścieżce życia. Daje nam błogosławieństwo przy rozpoczynaniu każdego nowego przedsięwzięcia. Jest bogiem dobrego początku, usuwa wszelkie przeszkody mogące pokrzyżować plany i przedsięwzięcia. 
Bardzo szanują go bankierzy i kupcy.

Uosabia mądrość i spryt życia codziennego, dawania sobie rady w drobnych sprawach, to on podsuwa tymczasowe, niebanalne rozwiązania. 
Kochają go podróżnicy, kupcy, ludzie nauki i literatury. Jest opiekunem sztuk pięknych i artystów.
Jako bóg obfitości, dba o to, by każdy miał drobne przyjemności. Jest też strażnikiem szczęścia i pomyślności, a także świętej zgłoski OM.
Jest opiekunem dzieci, przekazuje im swoją radość życia, pozytywne myślenie i brak strachu przed usuwaniem przeszkód, a także buduje pozytywny obraz świata i zaufanie do życia.

W filozofii, Ganesha symbolizuje jedność człowieka z całym kosmosem — przez jego kręgosłup przebiega oś świata i przedstawia on widzialną formę Zasady wszechświata.
Symbolizują ogromną mądrość, inteligencję i ciągłą obecność umysłu. Jest bogiem reprezentującym dostatek, powodzenie, ale to też pogromca negatywnych sił (np. lenistwa czy głupoty) oraz bóg wiedzy. Jego wizerunek jest talizmanem zapewniającym powodzenie życiowe i przełamanie barier niepewności w momencie podejmowania nowych decyzji i prowadzenia interesów. Zapewnia sukcesy materialne i chroni przed utratą majątku, złodziejami i agresją innych.

Wymiary: 130x200cm
Materiał: 100% delikatna bawełna

Produkty powiązane