Kadzidła STOŻKOWE - PALO SANTO (100% naturalne) - PERU Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidła STOŻKOWE - PALO SANTO (100% naturalne) - PERU

Nasze kadzidła stożkowe Palo Santo zostały wykonane wyłącznie z rozdrobnionego drewna Palo Santo. Substancją wiążącą jest w nich bezwonna żywica peruwiańska (Muyuo - Cordia Lutea).
Nie zawierają żądnej chemii, ani innych dodatków!

Drewno Palo Santo pochodzi z certyfikowanych zbiorów drzewa w Peru!

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 17

22,00 zł

Nasze kadzidła stożkowe Palo Santo zostały wykonane wyłącznie z rozdrobnionego drewna Palo Santo. Substancją wiążącą jest w nich bezwonna żywica peruwiańska (Muyuo - Cordia Lutea).
Nie zawierają żądnej chemii, ani innych dodatków!

Drewno Palo Santo pochodzi z certyfikowanych zbiorów drzewa w Peru!

Palo Santo (Bursera Graveolens) to drzewo, które rośnie na wybrzeżu Ameryki Południowej. W języku hiszpańskim Palo Santo oznacza Święte Drzewo i jest używane od wieków przez szamanów podczas rytualnych modlitw, ceremonii i podczas leczenia. 


Palo Santo cieszy się dużą popularnością ze względu na jego energetycznie oczyszczające i lecznicze właściwości podobne do Szałwii i Cedru. Jest to silna medycyna, która została popularyzowana ze względu na swoją mocną energię, pomocną w utrzymaniu uziemienia i równowagi energetycznej. 
Tworzy przyjemny, świeży dym, który działa m.in. przeciw komarom i innym latającym owadom. 
Jego przenikliwy zapach wzbudza wibracje przygotowujące do medytacji i pozwala na głębsze powiązanie ze Źródłem wszelkiego stworzenia. Mówi się również, że Palo Santo zwiększa kreatywność i przynosi szczęście tym, którzy są otwarci na jego magię.

Zdrowotnie
Palo Santo jest tradycyjnie stosowane w celu złagodzenia przeziębienia, objawów grypy, stresu, astmy, bóli głowy, lęku, depresji, stanów zapalnych, bólu emocjonalnego. Jego olejki eteryczne są idealne do Aromaterapii; może być również używany jako kadzidło podczas masażu, aby pomóc w regeneracji.
Harmonizuje układ odpornościowy i układ nerwowy. W postaci olejku eterycznego działa dobrze na fizyczny ból i stany zapalne.

Kadzidła stożkowe wykonane są bez użycia bambusa, węgla drzewnego i sztucznych impregnatów. NIE są toksyczne i NIE uzależniają.Skład:
mielone Palo Santo; spoiwo - roślina Muyuo (Cordia Lutea)
Pojedyncze kadzidło stożkowe pali się długo i wydziela mocny ładny aromat.
Wysoka jakość!

Kraj pochodzenia: Peru

Ilość w opakowaniu: 6 szt
Waga opakowania: ok. 20g
Ważne! Kadzidełka są ręcznie formowane i mogą mieć nierówne kształty, ukruszenia i inne nieregularności.

Produkty powiązane