Arruda Rue - kadzidła STOŻKOWE BACKFLOW (kaskada dymu) Powiększ do pełnego rozmiaru

Arruda Rue - kadzidła STOŻKOWE BACKFLOW (kaskada dymu)

Kadzidełka stożkowe Arruda Rue (ruta) firmy GOLOKA - zapach łagodny, słodko-kwiatowo-świeży, z nutą cytrusów. 
Kadzidełka stożkowe BACKFLOW (z przepływem wstecznym), w przeciwieństwie do „normalnych” kadzidełek stożkowych, mają puste wnętrze, przez które dym spływa w dół. 
Daje to magiczny efekt wodospadu, który oprócz przyjemnego zapachu jest również piękny. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

11,60 zł

Kadzidełka stożkowe Arruda Rue (ruta) firmy GOLOKA - zapach łagodny, słodko-kwiatowo-świeży, z nutą cytrusów. 

Ruta to zioło o właściwościach oczyszczajacych. Przez wieki było używane zarówno do celów leczniczych, jak i do czyszczenia domu z negatywnej energii, apatii i depresji.


Kadzidełka stożkowe BACKFLOW (z przepływem wstecznym), w przeciwieństwie do „normalnych” kadzidełek stożkowych, mają puste wnętrze, przez które dym spływa w dół.
Daje to magiczny efekt wodospadu, który oprócz przyjemnego zapachu jest również piękny.
Efekt osiąga się tylko w połączeniu ze specjalnym uchwytem do kadzidła z przepływem wstecznym (zobacz kominek Ganesha Backflow)


Firma Goloka tworzy kadzidła wysokiej jakości od ponad 16 lat, a część ich dochodów przeznacza się na cele charytatywne, które pomagają zapewnić posiłki dzieciom w trudnej sytuacji, zapewniając szkolenia zawodowe i stypendia.


Należy pamiętać, że w przypadku stożków z przepływem wstecznym normalne działanie dymu / mgły w przypadku zastosowania palnika z przepływem wstecznym zajmuje do 10 minut. Po wypaleniu stożków zwrotnych normalnym zjawiskiem na palniku olejowym jest pojawienie się lekkiej oleistej pozostałości, dlatego zalecamy ochronę mebli, na których są umieszczone. Pozostałości można łatwo zetrzeć z palnika wilgotną szmatką.


Ilość: 24 sztuki.
Czas spalania: 20 min.
Wymiary: około 3 cm wysokości / 1,2 cm szerokości

Produkty powiązane