Kadzidło medytacyjne - MUDRA SHUNI (pogłębia intuicję, harmonizuje emocje) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kadzidło medytacyjne - MUDRA SHUNI (pogłębia intuicję, harmonizuje emocje)

KADZIDŁO DO MEDYTACJI - MUDRA SHUNI
Kadzidło Mudra Shuni wzmacnia intuicję, czujność oraz moce psychiczne. Pomaga również w oczyszczeniu i wyklarowaniu naszych emocji; wzmacnia splot słoneczny oraz podnosi w momencie depresji.

Więcej szczegółów

KADZIDŁO DO MEDYTACJI - MUDRA SHUNI

MUDRY - to specjalne układy dłoni służące praktyce duchowej i uzdrawianiu ciała.
Kiedy używamy tych układów w medytacji lub w praktyce pranayama, kierujemy przepływem energii w ciele za pomocą rąk. Kiedy układamy dłonie w mudry, stymulujemy różne obszary mózgu i tworzymy specyficzny obwód energetyczny w ciele.

ZNACZENIE MUDRY SHUNI

Shuni to przede wszystkim mudra oczyszczenia, a także zwiększy twoją intuicję i czujność.
Shuni pomaga przekształcić negatywność w pozytywność, oferując ulgę w depresji, przytłaczających myślach i niechcianych impulsach. Mudra Shuni pomoże ci uspokoić procesy psychiczne i pozwoli ci wytrwać w trudnych czasach. Shuni może również wzmocnić twoją czakrę splotu słonecznego, która rządzi twoimi intuicyjnymi energiami. Dzięki regularnej medytacji z mudrą Shuni, twój wgląd i zdolność podejmowania decyzji będą stopniowo stawały się wyraźniejsze.

Aby Mudra SHUNI była jeszcze bardziej skuteczna, warto zapalić ziołowe, ręcznie wykonane w Nepalu kadzidło, z dodatkiem Sunpati (Rododendrona himalajskiego) oraz innych ziół oraz żywic.
Kadzidło Mudra Shuni wzmacnia intuicję, czujność oraz moce psychiczne. Pomaga również w oczyszczeniu i wyklarowaniu naszych emocji; wzmacnia splot słoneczny oraz podnosi w momencie depresji.

W każdym opakowaniu znajduje się ok.30 kadzideł i podstawka do spalania.
Kadzidło jest ręcznie robione i pakowane w ekologiczny papier Nepali Lokta. 

Produkty powiązane