NOWY GRAWER! Słuchawka prysznicowa SZMARAGDOWA - uzdatniająca wodę

MODEL: SZMARAGDOWA (w pudełku). Woda przepływająca przez słuchawkę pozbawiana jest zaniczyszczeń oraz strukturyzowana, uzdatniana, ładowana energią minerałów. Każdy typ słuchawki posiada grawerowany symbol Świętej Geometrii - pełne Pole Merkaby.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

118,00 zł

SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA SZMARAGDOWA
Estetyczna, przezroczysta słuchawka prysznicowa wypełniona trzywarstwowym, naturalnym wkładem filtrująco-uzdatniającym wodę oraz grawerowanym uzdrawiajacym symbolem Świętej Geometrii.

Nowy model korpusu słuchawki (mocniejsze tworzywo, dłuższa żywotność)!
Nowy grawer na słuchawce (symbol Świętej Geometrii - pełne Pole Merkaby)!


Słuchawka pakowana w kartonowe EKOLOGICZNE PUDEŁKO, przewiązane naturalnym sznurkiem.
Na pudełku znajdują się najważniejsze informacje dotyczące słuchawki, a także kilka dużych symboli KWIATU ŻYCIA. Po wycięciu z pudełka symbole te można używać jako energetyzatory (umieszczając w kuchni, samochodzie, przy i pod łóżkiem, przy komputerze, lub stosując jako podkładkę pod naczynie z wodą, ziołami itp).


Woda przepływająca przez słuchawkę pozbawiana jest części zaniczyszczeń (poprzez filtrację Szungitem i innymi minerałami) oraz strukturyzowana, uzdatniana, ładowana czystą energią minerałów.
Każdy typ słuchawki posiada grawerowany symbol Świętej Geometrii - pełne Pole Merkaby.

Woda przechodząc przez słuchawkę UZDATNIAJĄCĄ zyskuje zupełnie inną jakość i właściowści. Zmienia się jej struktura cząsteczkowa, nasycana jest uzdrawiającymi właściwościami użytych minerałów.
Woda staje się strukturyzowana, jej budowa cząsteczkowa staje się uporządkowana, bardziej harmonijna. Wpływa to bardzo korzystnie na użytkownika - na jego skórę, włosy, oczy, cały organizm, pole energetyczne, aurę, układ nerwowy.

Szungit, zastosowanyw  każdym typie słuchawki, to jeden z najskuteczniejszych uzdatniaczy wody. Jeśli chodzi o swoje oczyszczające właściwości, nie ma sobie równych.
Szungit oczyszcza wodę z:
- metali ciężkich
- związków azotu
- żelaza koloidalnego pochodzącego z rur wodociągowych
- związków chloru
- pestycydów
- dioksyn
- fenoli
- wirusów
- bakterii
- produktów pochodzenia naftowego
- izotopów promieniotwórczych.

Więcej na temat szungitu przeczytasz tutaj: http://www.greenharmony.pl/pozostale-mineraly/1900-szungit-filracja-i-uzdatnianie-wody.html


ŚWIĘTA GEOMETRIA
Aby woda wypływająca ze słuchawki posiadała wysokowibrujące właściwości i aktywowała w nas wyższe aspekty naszej duchowej genetyki - zastosowany został grawer pełnego Pola Merkaby. Dodatkowo - opakowanie zawiera symbol Kwiatu Życia, do dowolnego zastosowania w przestrzeni domu.

Pełne POLE MERKABY
Merkaba to pole energii otaczające każdą żyjącą istotę w całym wszechświecie, zbudowane według świętej geometrii, łączące ducha, ciało i serce. W pracy z Merkabą chodzi o reaktywowanie pól otaczających nasze ciało fizyczne. Wizualizacja Pełnegom Pola Merkaby pozwala odczytywać swój głos wewnętrzny, rozszerzyć pole świadomości, osiągnąć pełnię swojego potencjału. Uruchamia się proces wewnętrznego uzdrawiania i odmłodzenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego.
KWIAT ŻYCIA 
Wizerunek Kwiatu Życia występuje na całym świecie, we wszystkich rejonach związanych z kulturą starożytności. Jest czystością kształtu i proporcji, symbolem czystej, pierwotnej energii Uniwersum, matrycą życia. Nazywa się go kwiatem nie tylko ze względu na jego wygląd, ale też dlatego, że reprezentuje cykl wegetacji. Każda słuchawka składa się z trzech warstw filtrująco-uzdatniających:

FILTR PIERWSZY - dolna część słuchawki (przykręcana do węża prysznicowego). Zawiera WYMIENNY filtr szungitowy, składający się z SZUNGITU i KWARCU DYMNEGO. Po około 3 miesiącach użytkowania zaleca się wymienić tę część filtrującą na nową (dostępną pod nazwą "Wymienny Filtr Szungitowy").
Wymiana jest bardzo prosta - należy odkręcić dolną część słuchawki (przy srebrnym łączniku), wyjąć sitko, wysypać zużytą zawartość i wsypać nową. Po wymianie filtra - należy z powrotem umieścić sitko na swoim miejscu i zakręcić słuchawkę (ZOBACZ ZDJĘCIA POKAZUJĄCE WYMIANĘ FILTRA).
Zużyty filtr może być użytkowany nadal - można go np. wsypać do zbiornika na wodę do podlewania kwiatów, lub poszukać dla niego innych, ciekawych rozwiązań (zawiera on bowiem naturalny kwarc dymny, a szungit jest nadal węglem, który może delikatnie uzdatniać wodę).

FILTR DRUGI - środkowa część słuchawki. Zawiera część uzdatniającą wodę, z naturalnymi minerałami. Każdy model słuchawki zawiera inny zestaw minerałów. Model ORGONITOWY - w tej części zawiera również drobne elementy orgonitowe, które wspaniale witalizują przepływającą wodę. Ten filtr nie ulega wymianie, może być użytkowany bezterminowo.

FILTR TRZECI - górna część słuchawki (najbliższa głowicy lejącej wodę). Zawiera część uzdatniającą wodę, z naturalnymi minerałami. Każdy model słuchawki zawiera inny zestaw minerałów. Ten filtr nie ulega wymianie, może być użytkowany bezterminowo.
W części tej znajduje się grawerowany, delikatny symbol Kwiatu Życia.

 -----------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------- 

MODEL: Słuchawka prysznicowa SZMARAGDOWA
Skład: szungit, kwarc dymny, szmaragd, granat, agat, kryształ górski.


Szungit - "uzdrawia wodę". Jest to jeden z najskuteczniejszych filtrów wodnych, który zarazem strukturyzuje i uzdatnia wodę. Zawiera m.in. niezwykłe fullereny, które są silnymi antyoksydantami, zapobiegają apoptozie komórek, mogą być wykorzystane w leczeniu raka skóry, wykazują działanie antybakteryjne.
Kwarc dymny
- uaktywnia pierwotne siły ciała, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.
Działa korzystnie na brzuch, jelita, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Przynosi ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.
Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem szkodliwego pola elektromagnetycznego oraz zanieczyszczenie środowiska.
Szmaragd
-
równoważy ciało eteryczne, astralne i emocjonalne. Jest to minerał ochronny; pomaga również uaktywnić dodatkowe zmysły.
Działanie lecznicze: obniża gorączkę, łagodzi stany pobudzenia. Wpływa na poprawę nastroju, ucisza gniew. Odmładza i regeneruje skórę, tkanki. Posiada właściwości bakteriobójcze i odtruwające.
Granat jest minerałem ochronnym. To kamień mocnych, intensywnych uczuć; zalecany szczególnie osobom cierpiącym na spadek potencji seksualnej. Leczy z melancholii i depresji, wzmacnia instynkt przetrwania, wzmacnia osobistą Moc.
Chroni przed chorobami skóry, walczy ze stanami zapalnymi. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie krwi. Wskazany dla osób zniechęconych do życia, ospałych, leniwych, dodaje siły, wzmacnia energię. Regeneruje organizm, odtruwa. Pomaga naprawiać DNA.
Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Jest minerałem ochronnym.
Wspomaga narządy rozrodcze i leczy ich dolegliwości. Jest zalecany dla kobiet w ciąży, ponieważ wpływa na proces powstawania nowych komórek i zapewnia bezpieczeństwo. Bardzo pomocny przy ukąszeniach insektów, a także przy wszelkich dolegliwościach skórnych.
Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Wzmacnia moc innych minerałów i ziół. Oczyszcza i wzmacni organy oraz ciała subtelne, łącząc wymiar fizyczny z mentalnym i duchowym. Stymuluje układ odpornościowy, równoważy i harmonizuje cały organizm. 
Chroni przed szkodliwymi formami promieniowania (naturalny odpromiennik). 

 -----------------------------------------------------------------------
 -----------------------------------------------------------------------

MONTAŻ I KONSERWACJA

Słuchawka powinna być instalowana bezpośrednio na wężu prysznicowym. Montuje się ją łatwo i szybko, wystarczy odkręcić dotychczasową słuchawkę i przykręcić nową słuchawkę filtrującą.
WAŻNE: ponieważ słuchawka posiada delikatne drobne otworki na tarczy końcowej, służące rozdrabnianiu kropli wody, a w głowicy słuchawki znajduje się duża ilość kryształów - jej użytkowanie wymaga uważności i stosowania pewnych zasad:
1. należy REGULARNIE czyścić słuchawkę środkiem odkamieniającym (sugerujemy naturalne preparaty, np soda oczyszczona+ocet, lub ekologiczny płyn do usuwania kamienia), aby kamień nie utrudniał przepływu wody;
2. strumień wody należy puszczać TYLKO bezpośrednio do słuchawki (czyli nie puszczać wody najepierw do kranu, a potem przełączać na słuchawkę - może to bowiem spowodować rozsadzenie głowicy, ze względu na zbyt duże ciśnienie). 

Stosowanie powyższych zaleceń zagwarantuje bezawaryjne użytkowanie słuchawki przez kilka lat :)WYMIANA FILTRA
Należy odkręcić dolną część słuchawki (przy srebrnym łączniku), wyjąć sitko, wysypać zużytą zawartość filtra i wsypać nowy "Wymienny Filtr Szungitowy". Po wymianie filtra - należy z powrotem umieścić sitko na swoim miejscu i zakręcić słuchawkę (ZOBACZ ZDJĘCIA POKAZUJĄCE WYMIANĘ FILTRA).
Zużyty filtr może być użytkowany nadal - można go np. wsypać do zbiornika na wodę do podlewania kwiatów, lub poszukać dla niego innych, ciekawych rozwiązań (zawiera on bowiem naturalny kwarc dymny, a szungit jest nadal węglem, który może delikatnie uzdatniać wodę).

DANE TECHNICZNE
Długość słuchawki: 24,50 cm
Średnica tarczy: 7,8 cm
Średnica gwintu: 1/2 cala (standardowy gwint słuchawki)
Waga słuchawki z filtrem:  ok. 280-290g
Zalecana temperatura wody: 2°C - 45°C
Żywotność wkładu szungitowego: ok. 3 m-ce 


Producent całego zestawu: 
HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice, www.greenharmony.pl

Szanowni Państwo! Montujemy zestaw minerałów w słuchawkach specjalnie dla nas importowanych. Nie jesteśmy producentem samych słuchawek, które stanowią bazę dla przygotowywanych przez nas modeli.
Jeśli zdarzy się, że słuchawka zakupiona przez Państwa posiada jakiekolwiek wady techniczne (np nieszczelność przy którymś z gwintów) - prosimy o zgłoszenie tego do nas w formie reklamacji, abyśmy mogli wymienić, lub naprawić słuchawkę.

Jeśli po dłuższym czasie eksploatacji słuchawka traci szczelność - należy najpierw odkamienić sitko i oczyścić je szczoteczką; jeśli to nie pomoże - należy odkręcić srebrną głowicę, poprawić uszczelkę, oczyścić sitko i ponownie ją zakręcić.

Prosimy pamiętać, że reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne  powstałe w trakcie eksploatacji (pęknięcia, złamania, ubytki).
Należy pamiętać, że brak regularnego odkamieniania i zbyt duże ciśnienie wody, spowodowane przełączeniem strumienia z kranu na słuchawkę, może powodować uszkodzenia słuchawki.Słuchawki dostępne również w ofercie HURTOWEJ

Dystrybucja: HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane