KAMIENIE DO WODY (mix minerałów uzdatniających i strukturyzujących wodę) - 380g

ZESTAW MINERAŁÓW DO UZDATNIANIA I STRUKTURYZACJI WODY (380g)
Kryształ górski, Ametyst, Krzemień Czarny, Szungit

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


40,00 zł

ZESTAW MINERAŁÓW DO UZDATNIANIA I STRUKTURYZACJI WODY (380g)
Kryształ górski, Ametyst, Krzemień Czarny, Szungit

Używanie minerałów i kryształów do witalizowania wody to wielowiekowa tradycja sięgająca starożytnych czasów.
Kryształy emitują wibracje, które są w stanie "odcisnąć" swój wzór na cząsteczkach wody, dzięki czemu staje się ona „bardziej miękka”, smaczniejsza i cenniejsza dla zdrowia.
Korzystając z tego prostego procesu, nawet początkujący mogą wytworzyć własną wodę z kryształami - eliksir kryształowy, aby wprowadzić uzdrawiającą energię kamieni szlachetnych w wiele aspektów swojego życia.

Kryształowy eliksir
Powstaje on poprzez nasycenie wody energią kryształów. Istnieje zasada fizyki zwana rezonansem, w której gdy dwa obiekty wibrujące z różnymi częstotliwościami są umieszczone blisko siebie, zaczynają wibrować z tą samą częstotliwością. Uważa się, że jest to sposób w jaki działa większość form leczenia energią, w tym leczenie kryształami. 

Woda jako nośnik energetyczny
Woda już od bardzo dawna jest wykorzystywana jako "nośnik" energetyczny, ponieważ dostosowuje się i przechowuje częstotliwość innych obiektów. Dr Masaru Emoto wykazał zdolność wody do zbierania i przechowywania częstotliwości w swoich eksperymentach. 
Zdolność wody do przechowywania energii jest również używana w lekach homeopatycznych. Aby wytworzyć leki homeopatyczne, substancje dodaje się do wody, a następnie rozcieńcza tak długo, aż będą tak rozcieńczone, że żadna z pierwotnych substancji nie pozostanie jako cząsteczka, ale woda nadal będzie wibrować informacją pochodzącą z danej substancji. To wibracja substancji początkowej, a nie sama substancja, powoduje uzdrowienie.
Eliksiry kryształowe działają podobnie: woda utrzymuje energię kryształów i to ta wibracja sprzyja uzdrowieniu ciała, umysłu i ducha.


Woda nasycona minerałami to świetny sposób na wprowadzenie uzdrawiającej energii kryształów do różnych aspektów życia. Można używać jej do dzielenia się energią leczniczą z roślinami i zwierzętami domowymi, aby wszystko w twoim życiu mogło skorzystać z leczniczej mocy kamieni szlachetnych.


SKŁAD ZESTAWU

Kryształ górski (100g)
Ma on bardzo uporządkowaną strukturę wewnętrzną i dzięki temu wpływa harmonizująco, "porządkująco" na przestrzeń dookoła. Dlatego też nadaje się doskonale do uzdatniania/strukturyzowania wody, którą używamy na co dzień: energetyzuje ją, porządkuje jej wewnętrzną strukturę i poprawia jakość, a nawet smak. 
Poza tym, dystrybuuje energię, tworzy harmonię między innymi minerałami i zwiększa ich działanie. 
Harmonizuje wszystkie czakry i wyrównuje ciała subtelne.

Ametyst szewron (70g):
Ametyst jest kamieniem wyższej perspektywy - prawdziwej mądrości, wglądu i duchowości. Dlatego jest to również kamień uspokajający, łagodzi stres i napięcie, łagodzi drażliwość, równoważy wahania nastroju, rozprasza gniew, wściekłość, strach i niepokój. Łagodzi smutek i żal oraz rozpuszcza negatywność.
Ametyst aktywuje duchową świadomość, otwiera intuicję i zwiększa zdolności psychiczne. P
omaga zrównoważyć serce i umysł.
Promuje równowagę emocjonalną i jasność umysłu, dzięki czemu będzie pomocny dla zapracowanego umysłu lub niespokojnego serca. Oczyszcza krew. Wzmacnia układ odpornościowy.

Krzemień czarny (70g):
Jest to kamień ziemi - działa ugruntowująco, stabilizująco. Posiada silne właściwości ochronne (przed negatywną energią.
Wpływa odmładzająco na skórę i niszczy bakterie. Usuwa z organizmu toksyny. Może być stosowany pomocniczo w schorzeniach nerek oraz w zaburzeniach hormonalnych (szczególnie w czasie menopauzy i andropauzy).
Woda uzdatniana krzemieniem dłużej zachowuje świeżość (już przed wiekami wykładano krzemieniem ściany studni).

Szungit (2x 70g):
Szungit to odmiana węgla, jednak w odróżnieniu od diamentu i grafitu, posiada niezwykłą matrycę węglową - jego molekuły, ze względu na swoją strukturę, są podobne do piłki futbolowej i są nazywane fullerenami.
Właściwości fullerenów i ich związków:

- silne antyoksydanty (silniejsze niż witaminy C i E)
- chronią komórki nerwowe (pomocne w takich chorobach jak Parkinson, Alzheimer czy Lou Gehrig)
- przeciwdziałają degradacji komórek neuronowych związanej ze stwardnieniem zanikowym bocznym
- zapobiegają apoptozie komórek
- mogą być wykorzystane w fotochemioterapii, a w szczególności w leczeniu raka skóry
- dają nadzieje na odkrycie skutecznego leku przeciwko AIDS
- wykazują działanie antybakteryjne
- pomocne w leczeniu osteoporozy
- są to nośniki genów, białek i substancji leczniczych.

Dzięki temu, że fullereny trudno rozpuszczają się w wodzie, możemy się cieszyć ich stabilną ilością, przez cały okres picia wody uzdatnianej szungitem, ponieważ uwalniane są stopniowo. 
Szungit jest uniwersalnym absorbentem. Akumuluje na swojej powierzchni do 95% wszystkich zanieczyszczeń – robi wodę przejrzystą, o smaku wody źródlanej. Woda z kranu, oczyszczona i aktywowana szungitem, nie posiada zapachu chloru, poprawia się jej smak i jakość. Oczyszczona woda jest delikatniejsza i smaczniejsza.

--------------------------------------------------------------------

Jak używać zestaw "Kamienie do Wody":
- Minerały z głównego woreczka (kryształ górski, ametyst, krzemień) oczyść wodą (np. zimną bieżącą wodą) lub zanurz na kilka godzin w wodzie z solą himalajską, a potem wypłucz.
- Następnie wystaw kamienie na słońce, na ok. 1-3 godzin, aby się naładowały.
- Możesz je potem dodatkowo zaprogramować (opcjonalnie) na oczyszczanie, strukturyzowanie i energetyzowanie wody.
- Szungit z 1 woreczka (1 porcja) przepłucz oddzielnie zimną wodą, aby delikatnie spłukać pył.
- Następnie zestaw z głównego woreczka połącz z wypłukanym szungitem i umieść SZKLANYM naczyniu (dzbanek, duży słój, kryształowa karafka itp).
Ilość minerałów w zestawie jest wystarczająca do pokrycia dna standardowego dzbanka wody (ok. 1,5-3 litrów).

WAŻNE!
1. NIGDY NIE UŻYWAJ WODY Z BUTELKI (sklepowej)! Nie stosuj tego rodzaju wody, ponieważ jest ona martwa. Używaj TYLKO wody: źródlanej, ze studni głębinowej lub z kranu.
2. Nie zakrywaj szczelnie dzbanka z wodą z minerałami - powinna ona swobodnie oddychać. Aby osłonić wodę przed zanieczyszczeniami, użyj bawełnianej lub lnianej szmatki do przykrycia otworu dzbanka.
3. od czasu do czasu wystaw dzbanek z wodą i kryształami na działanie promieni słonecznych - wówczas musi być całkowicie odsłonięty (zdejmij szmatkę).
Po około 2 godzinach ładowania na słońcu woda jest szczególnie cenna i głęboko nasycona Praną.
4. szungit wymień lub uzupełnij (porcją z drugiego woreczka) po około 1-3 miesięcy. Po tym czasie bowiem szungit traci pełnię swojej jakości.
Jeśli wyjmiesz "stary" szungit z zestawu kamieni - możesz go nadal używać, np przechowując w pojemnikach na wodę dla kwiatów, albo wsadzając do ziemi w doniczkach roślin pokojowych.

Ciesz się zdrową, żywą wodą!

--------------------------------------------------------------------

Strukturyzacja wody
“Woda ma pamięć! Doświadczenia w wielu krajach na całym świecie pokazały, że woda odbiera warunki zewnętrzne i tworzy ich „odcisk” („piętno”) pamiętając wszystko co wydarza się w przestrzeni dokoła. (…) Jako, że „nagrywa” informację, Woda zyskuje nowe właściwości, podczas gdy jej skład chemiczny pozostaje niezmieniony. Dotychczas sądzono, że to skład chemiczny wody jest ważny. Teraz dane mówią, że to nonsens. Struktura wody jest zdecydowanie bardziej istotna od składu chemicznego."
Zbacz film: https://www.youtube.com/watch?v=XTgGkL8bseE&list=PLB324DBB6584EA6BD

Dzięki współczesnej technice wiemy, że w każdej komórce pamięci wody znajduje się 440 tysięcy pól informacyjnych. Każda z nich odpowiada za swój rodzaj współdziałania ze środowiskiem. W związku z tymi niezwykłymi właściwościami, lepiej dla nas, żeby woda, którą pijemy miała “dobrą” pamięć, dobry zapis informacyjny.
Po przebyciu wielu kilometrów w ciemnych rurach, pełnych kątów i załamań, rdzy i zanieczyszczeń, po tym wszystkim, czego woda była świadkiem w oczyszczalni - pamięć wody nie jest pozytywna. Zbija się ona w duże cząsteczki, które są bardzo ciężko przyswajane przez  organizm. Dzięki użyciu kryształów, medytacji, orgonitów, czy odpowiednich aktywatorów (szungitu) – woda rozbija swoją strukturę na mniejsze cząsteczki, przyjmując formę heksagonalną. Zmienia się jej pamięć i struktura cząsteczkowa, a dzięki temu jest dla nas lepsza i zdrowsza.
https://www.youtube.com/watch?v=oVruXw_3x70


Skład zestawu: kryształ górski, ametyst, krzemień czarny, szungit
Waga całego zestawu:
 
ok. 380g
Różna (mieszana) wielkość bryłek: 1 cm - 4 cm

Produkty powiązane