Wahadło KRYSZTAŁ GÓRSKI - klasyczne Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KRYSZTAŁ GÓRSKI - klasyczne

Wahadło z kryształu górskiego posiada wyjątkową czułość radiestezyjną, dodatkowo kryształ górski w połączeniu z bioenergią nadaje mu takie właściwości lecznicze, jakie posiada ten rodzaj kryształu. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

35,90 zł

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę.

Kryształ górski posiada szczególne właściwości, może być stosowany do równoważenia energii ciała, a także do stawiania diagnozy poprzez lokalizacje blokady w systemie energetycznym.
Wahadło z kryształu górskiego posiada wyjątkową czułość radiestezyjną, dodatkowo kryształ górski w połączeniu z bioenergią nadaje mu takie właściwości lecznicze, jakie posiada ten rodzaj kryształu. Ponadto kryształ górski wzmacnia właściwości telepatyczne - wahadło to może być wykorzystywane w teleradiestezji. Wahadła z kryształu górskiego można łatwo zaprogramować na dowolne zastosowanie.


Do wahadła dołączony metalowy, łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (dł., średnica):
ok. 3,2-4,2 cm x 1,6-2,4 cm
Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.

Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Produkty powiązane