Wahadło KARNAK ametyst Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KARNAK ametyst

Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp. Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


37,90 zł

Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp.
Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.
Jego niewątpliwa zaletą jest to, że nie wymaga każdorazowego oczyszczania, gdyż jak wszystkie wahadła egipskie, emituje w sposób ciągły własne promieniowanie, oczyszczając się po każdorazowym użyciu.

Wahadło z ametystu - kamień ten to przewodnik na drodze rozwoju duchowego. Pomaga skupić myśli i otworzyć się na wyższe stany świadomości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające.

Do wahadła dołączony metalowy , łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (uśrednione): dł. 4-5,5cm, śred. 1,2 - 1,5cm

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Produkty powiązane