Wahadło KARNAK kwarc różowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KARNAK kwarc różowy

Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp. Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

37,50 zł

Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp.
Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.
Jego niewątpliwa zaletą jest to, że nie wymaga każdorazowego oczyszczania, gdyż jak wszystkie wahadła egipskie, emituje w sposób ciągły własne promieniowanie, oczyszczając się po każdorazowym użyciu.

Wahadło z kwarcu różowego minerał ten działa przeciwko niesprecyzowanym lękom i obawom. 
Tworzy wokół człowieka ochronną aureolę. Harmonizuje przepływ energii pomiędzy czakrami, w szczególny sposób działając na czakrę serca, pięknie ją otwierając. 


Do wahadła dołączony metalowy łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (uśrednione): dł. 4 - 6cm, śred. 1,4 - 1,7cm

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.


Wszystkie produkty z minerałów, są przez nas wstępnie oczyszczane energetycznie.

Produkty powiązane