Wahadło CHALCEDON - klasyczne Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło CHALCEDON - klasyczne

Chalcedon ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Przyczynia się do zwiększenia sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

37,90 zł

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę. 

Chalcedon niebieski - pomaga wyrazić uczucia i myśli (działa na czakrę gardła). Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania. Ułatwia podejmowanie decyzji. Harmonizuje emocje, czyni nas elastycznymi i otwartymi na zmiany w naszym życiu. Uspokaja gniew, łagodzi agresję i irytację. Ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Przyczynia się do zwiększenia sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości. Rozwija dobre nastawienie  do świata, serdeczność i życzliwość. Jest to kamień spokoju i pokoju. Sprzyja stabilności psychicznej i emocjonalnej. 
Jest kamieniem o wybitnych właściwościach ochronnych - odpędza złe moce, a przyciąga dobre. 

Może być stosowany jako energetyczna tarcza ochronna.

Pomaga leczyć i łagodzić: depresje, wypadanie włosów, kruche paznokcie, problemy gardła i krtani oraz chrypkę. Przynosi ulgę w bólach szyi, migdałków i problemami z tarczycą. Ochrania przed infekcjami i wszelkimi innymi rodzajami zapaleń. Pomaga leczyć oczy.okojny sen, złe krążenie, koszmary senne, obrzęki, epilepsje. Niezastąpiony przy nerwobólach i wszelkiej maści zapaleniach.


Do wahadła dołączony metalowy, łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (dł., średnica): ok. 4cm x 1,8-2cm
Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Wszystkie produkty z minerałów są przez nas wstępnie oczyszczane energetycznie.

Produkty powiązane