Wahadło KWARC RÓŻOWY - naturalne, łupane Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KWARC RÓŻOWY - naturalne, łupane

Oryginalne, silne wibracyjnie wahadło z naturalnego kwarcu różowego. Minerał jest tylko lekko łupany w kształt zbliżony do stożka - jego naturalna forma sprzyja mocniejszej wibracji minerału (nie szlifowanego ręką ludzką).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

35,90 zł

Oryginalne, silne wibracyjnie wahadło z naturalnego kwarcu różowego. Minerał jest tylko lekko łupany w kształt zbliżony do stożka - jego naturalna forma sprzyja mocniejszej wibracji minerału (nie szlifowanego ręką ludzką). 

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę.

Kwarc różowy wzmacnia wrażliwość na piękno, pogłębia otwarcie na innych, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji. Wspomaga kobiecą energię.
Pomocny przy problemach z: sercem, jelitami, stanami lękowymi, depresją, stresem. Dobrze działa na cerę, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność. Równoważy popęd płciowy. Korzystny dla krwi, nerek, śledziony.
Minerał ten stosowany jest również w walce ze stresem, bezsennością i szkodliwym promieniowaniem urządzeń elektrycznych. Neutralizuje takżeż szkodliwe oddziaływanie żył wodnych. 
Kwarc różowy emanuje wibracją miłości, rezonuje z czakrą serca, uaktywniając ją i uzdrawiając. Wzmacnia wszystkie formy miłości - od ludzkiej, rodzicielskiej, partnerskiej, po duchową, uniwersalną. 


Do wahadła dołączony metalowy łańcuszek zakończony kryształową kuleczką.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (dł., średnica): 
ok. 3,5-4 cm x 2-2,2 cm

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet szlifie, wielkości i rodzaju szlifu.

Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Wahadła łupane nie posiadają idealnych czukbów! (nie chodzi o idealne wykończenie w tego typu wahadle, tylko o jego mocną wibrację naturalnego, nie szlifowanego minerału).

Produkty powiązane