Wahadło AMETYST - klasyczne Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło AMETYST - klasyczne

Ametyst to doskonały kamień do medytacji i przewodnik na drodze rozwoju duchowego. Pomaga skupić myśli i otworzyć się na wyższe stany świadomości. 

Więcej szczegółów

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę.

Ametyst to doskonały kamień do medytacji i przewodnik na drodze rozwoju duchowego. Pomaga skupić myśli i otworzyć się na wyższe stany świadomości. Ma działanie harmonizujące i uspokajające.
Zwiększa wiarę we własne siły, budzi zadowolenie z życia.
Chroni przed negatywnymi myślami i pomaga przezwyciężyć skutki traumatycznych przeżyć psychicznych. Ułatwia sen oraz wchłania czynniki negatywne. Jest kamieniem antymigrenowym. Łagodzi bóle głowy, migreny, bezpłodność, bezsenność, alkoholizm. Jest kamieniem mądrości.


Do wahadła dołączony metalowy, łańcuszek (w niektórych partiach łańcuszek posiada również zapięcie w postaci karabińczyka - można wahadło zawiesić na szyi).
Wymiary
wahadła bez łańcuszka (dł., średnica): ok. 2,5-3,5cm x 1,5-2,1cm
Długość łańvuszka: ok.45cm

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Produkty powiązane