Wahadło KARNAK - kwarc dymny Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KARNAK - kwarc dymny

Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp. Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

37,50 zł

Jest to wprost idealne wahadło do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp.
Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.
Jego niewątpliwa zaletą jest to, że nie wymaga każdorazowego oczyszczania, gdyż jak wszystkie wahadła egipskie, emituje w sposób ciągły własne promieniowanie, oczyszczając się po każdorazowym użyciu.

Jak wszystkie kamienie o ciemnej barwie, kwarc dymny oddziałuje na czakrę podstawy. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest.
Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Pomaga telepatycznie przekazywać myśli.


Do wahadła dołączony metalowy , łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (uśrednione): dł. 4,5-5,5cm, śred. 1,3-1,6cm

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Produkty powiązane