Wahadło MIEDZIANE - KARNAK Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło MIEDZIANE - KARNAK

Precyzyjnie wykonane wahadło z czystej MIEDZI - KARNAK.
Miedż jest ceniona za zdolność do przewodzenia energii. Dzięki niej wahadło jest bardzo podatne na fale i różne promieniowania (można wykonać nim poprawne odczyty).

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

31,00 zł

Precyzyjnie wykonane wahadło z czystej MIEDZI - KARNAK.

Jest to wahadło wprost idealne do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp. 
Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania. 
Jego niewątpliwa zaletą jest to, że nie wymaga każdorazowego oczyszczania, gdyż jak wszystkie wahadła egipskie, emituje w sposób ciągły własne promieniowanie, oczyszczając się po każdorazowym użyciu.

Czysta miedź jest miękkim i ciągliwym metalem o bardzo wysokiej przewodności cieplnej i elektrycznej (a także energetycznej).
Miedź jest używana przez ludzi od tysięcy lat, ponieważ jest jednym z niewielu metali, które mogą występować w naturze w formie bezpośrednio nadającej się do użytku.

Miedź jest niezbędna dla wszystkich żywych organizmów, jako śladowy minerał potrzebny do utrzymania i poprawnego działania wielu funkcji i procesów ciała. Występuje głównie w wątrobie, mięśniach i kościach. 

Jako przewodnik energii, w połączeniu z kryształami i minerałami, miedź intensyfikuje, poprawia i kieruje ich właściwościami.
Miedż jest ceniona za zdolność do przewodzenia energii. Dzięki niej wahadło jest bardzo podatne na fale i różne promieniowania (można wykonać nim poprawne odczyty).


Wymiary wahadła bez łańcuszka (dł., średnica):
4 cm x 1,1 cm

Produkty powiązane