Wahadło AWENTURYN - klasyczne Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło AWENTURYN - klasyczne

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę. Awenturyn ma właściwości uspokajające, jest bardzo skuteczny w uwalnianiu od leków i obaw. Zwalcza zmęczenie i poprawia nastrój.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

35,90 zł

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę.

Awenturyn ma właściwości uspokajające, jest bardzo skuteczny w uwalnianiu od leków i obaw. Zwalcza zmęczenie i poprawia nastrój. Wzmaga kreatywność, motywację, harmonizuje. Poprawia stan mięśni, płuc, serca, układu moczowo-płciowego.
Chroni przed "wampirami energetycznymi", ułatwia kontakt z przewodnikami duchowymi. Należy go nosić w okolicach szyi, bądź serca. Awenturyn przyciąga do właściciela bogactwo i obfitość.


Do wahadła dołączony metalowy, łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (dł., średnica): ok. 3-4,2cm x 2-2,5cm
Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.

Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Produkty powiązane