Wahadło KWARC RÓŻOWY - klasyczne Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KWARC RÓŻOWY - klasyczne

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

35,90 zł

Wahadła z minerałów i kryształów doskonale nadają się do radiestezji, wspierając swoją mocą każde badanie i chroniąc naszą aurę.

Kwarc różowy - wzmacnia wrażliwość na piękno, dobrze wpływa na pisanie, sztukę i muzykę. Zwiększa otwarcie na innych ludzi, umiejętność przebaczania, zdolność zwalczania negatywnych emocji. Pogłębia wszystkie formy miłości - od ludzkiej, rodzicielskiej, partnerskiej, po duchową, uniwersalną. Uspokaja, pomocny na gniew, stres, strach, poczucie winy i żal. Wspomaga kobiecą energię.
Pomocny przy problemach z: sercem, jelitami, stanami lękowymi, depresją, stresem. Dobrze działa na cerę, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność. Równoważy popęd płciowy. Wpływa korzystnie na krew, nerki, śledzionę.

Do wahadła dołączony metalowy, łańcuszek (w niektórych partiach łańcuszek posiada również zapięcie w postaci karabińczyka - można wahadło zawiesić na szyi).
Wymiary wahadła bez łańcuszka (dł., średnica): ok. 2,5-3,6cm x 1,5-2,1cm
Długość łańvuszka: ok.45cm


Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.

Produkty powiązane