Wahadło KARNAK kryształ górski Powiększ do pełnego rozmiaru

Wahadło KARNAK kryształ górski

Jest to wahadło wprost idealne do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp. Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.

Więcej szczegółów

Jest to wahadło wprost idealne do celów diagnostycznych, badawczych, mentalnych, poszukiwawczych (praca na mapach, planach) itp.
Może służyć jako niezmiernie czuły i selektywny nadajnik i odbiornik na wszelkiego rodzaju promieniowania.
Jego niewątpliwa zaletą jest to, że nie wymaga każdorazowego oczyszczania, gdyż jak wszystkie wahadła egipskie, emituje w sposób ciągły własne promieniowanie, oczyszczając się po każdorazowym użyciu.

Wahadło z kryształu górskiego - można je łatwo zaprogramować na dowolne zastosowanie.
Kryształ górski posiada szczególne właściwości, może być stosowany do równoważenia energii ciała, a także do stawiania diagnozy poprzez lokalizacje blokady w systemie energetycznym.

Do wahadła dołączony metalowy , łańcuszek.
Wymiary wahadła bez łańcuszka (uśrednione): dł. 4,5 - 5,5cm, śred. 1,1 - 1,5cm

Zdjęcie jest tylko ogólną prezentacją TYPU wahadła - mogą się zdarzyć różnice w wykończeniu, zawieszce, odcieniu, a nawet kształcie, wielkości i rodzaju szlifu.
Ważne - wahadła są produkowane ręcznie, z naturalnych minerałów (a nie szkła, czy syntetyku), więc prosimy nie oczekiwać maszynowej, precyzyjnej produkcji! Minerały posiadają wiele naturalnych wewnętrznych wrostów, rys, a nawet szczelin, co jest cechą charakterystyczną naturalnych kamieni.


Produkty powiązane