DIABELSKI PAZUR, Czarci Pazur (kapsułki 100 szt.) Powiększ do pełnego rozmiaru

DIABELSKI PAZUR, Czarci Pazur (kapsułki 100 szt.)

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU, NA REUMATYZM, STANY ZAPALNE, BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


31,90 zł

Diabelski Pazur/Czarci Pazur (Harpagophytum procumbens), zwany także Diabelskim Szponem lub hakoroślą, to wyjątkowa roślina, która świetnie radzi sobie w trudnych, pustynnych warunkach.

Ta niezwykle odporna roślina jest także skutecznym środkiem, szczególnie w dolegliwościach reumatycznych, ale także przy artretyzmie, bólach mięśni i stawów i stanach zapalnych.

Skuteczność potwierdzona badaniami
Diabelski Pazur jest obiektem zainteresowanie naukowców w Europie i USA, ich badania potwierdziły jego skuteczność szczególnie przy dolegliwościach reumatycznych, ale zastosowanie tej pustynnej rośliny jest dużo szersze. Przyjmowany w formie sproszkowanej Diabelski Pazur m.in. oczyszcza organizm, działa przeciwzapalnie i moczopędnie. Diabelski Pazur jest środkiem eliminującym czyli oczyszcza organizm z trujących substancji.

Doskonały dla seniora
Ze względu na swoje właściwości Diabelski Pazur polecany jest osobom starszym, które najczęściej cierpią na bóle reumatyczne, bóle pleców, artretyzm. Poza ulgą w wymienionych dolegliwościach składniki diabelskiego pazura przynoszą także dodatkowe korzyści m.in. w obniżeniu poziomu cholesterolu we krwi oraz w walce z wolnymi rodnikami. 

Zastosowanie diabelskiego pazura:
- bóle reumatyczne
- ból mięśniowe
- bóle pleców
- nerwobóle
- zapalenia stawów i inne stany zapalne (Artroza)
- zapalenie nerek, wątroby, żył
- osłabienie odporności
- gościec
- dna moczanowa
- alergie
- miażdżyca
- prostata
- otyłość
- kłopoty trawienne (niedokwaśność, brak żółci)

Stosowanie:
1 kapsułka 3x dziennie.
Stosowanie naturalnych produktów daje stopniowy ale długotrwały efekt. Środek ten stosuje się 8 tygodni, po czym robi się przerwę 3 tygodniową, a następnie ponawia kurację. Po kuracji zaleca się stosowanie kory LAPACHO.

Przeciwwskazania:
Niedociśnienie, ciąża, okres laktacji przyjmowanie insuliny, leków immunosupresyjnych i zastrzyków z białek, okres przed i po szczepieniach ochronnych, nadkwaśność, wrzody żołądka, kamienie żółciowe.

Efekty stosowania mogą się różnić w zależności od predyspozycji osoby zażywającej.

Kraj pochodzenia: Nanibia
Opakowanie i skład: kapsułki 100 szt. (skład: 400mg diabelski pazur, kapsułka żelatynowa)

Produkty powiązane