SPIRULINA BIO, 400mg - w tabletkach (300szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

SPIRULINA BIO, 400mg - w tabletkach (300szt)

NATURALNE ŹRÓDŁO BIAŁKA. LECZY JELITA, WZMACNIA ORGANIZM, OCZYSZCZA SKÓRĘ
BIO - certyfikowany produkt ekologiczny.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

39,90 zł

Jako pożywienie, spirulinę (algi) je się w różnych formach od wieków, w różnych częściach świata (była ceniona np przez Azteków).

Jest to niezwykły suplement, który pomaga wzmocnić i oczyścić organizm.
Jej białko jest łatwo przyswajalne, poza tym zawiera minerały, witaminy, niezbędne kwasy tłuszczowe i antyoksydanty, niedostępne w żadnym dotąd poznanym przez ludzi pożywieniu pochodzenia roślinnego ani zwierzęcego.

Spirulina obfituje w białka, witaminy i minerały. Zawiera lizynę, cysteinę, metioninę, fenyloalaninę i treoninę, które są ważnymi aminokwasami, które człowiek może pozyskać wyłącznie wraz z pożywieniem. Spirulina jest także bogatym źródłem witaminy B12. Ma znacznie wyższą zawartość żelaza niż szpinak. Zawiera znacznie więcej beta-karotenu niż marchew.

Spirulina jest pomocna w zaburzeniach żołądkowych i jelitowych, gdyż pobudza wewnętrzną florę bakteryjną, jak bakterie Lactobacillus i Bifidus. Wiadomo również, że redukuje ryzyko zarażenia bakteriami E-Coli i Candida Albicans, dwoma zjadliwymi patogenami żołądkowymi i jelitowymi. 
Spirulina, dzięki zawartości kwasów tłuszczowych, obniża poziom cholesterolu. Zawiera antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, odpowiedzialne za wiele problemów zdrowotnych, takich jak rak.

Spirulina redukuje ryzyko poważnych udarów i wspomaga powrót do zdrowia po udarze; odwraca związane ze starzeniem się zaburzenia pamięci i uczenia się oraz zapobiega i leczy katar sienny.

Spirulina ma cały szereg zastosowań także pozytywnie wpływa m.in. na: 
- oczyszczanie systemu trawiennego 
- przyśpieszanie przemiany materii 
- wzmacnianie systemu immunologicznego 
- rozluźnienie mięśni jelit 
- polepszenie samopoczucia 
- działanie przeciwwirusowe obejmujące m.in. wirusy typu Herpes (opryszczka), świnki a nawet w pewnym stopniu HIV, wirusy grypy, jak również wirusy odry 
- redukowanie skutków ubocznych radio i chemioterapii 
- ograniczenie niszczycielskiego wpływu wolnych rodników na komórki
- odmładza skórę, pomaga ją oczyścić, wspiera walkę z trądzikiem.

Jest ona szczególnie bogata w cenne, niezbędne do życia aminokwasy (składniki białka). Zawiera ona aż 65% białka w swojej budowie a mimo tego nie obciąża organizmu. Polecana dla sportowców.
Spirulina zawiera ogromną ilość chlorofilu, który ma korzystny wpływ na procesy krwiotwórcze i florę przewodu pokarmowego.

Sposób spożycia:
3-6 tabletek 3 x dziennie, pól godziny przed posiłkiem lub w trakcie posiłku. Zaleca się stopniowe zwiększanie dawki.

Suplement Diety.
Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Składniki: 100 % Bio spirulina (Arthrospira platensis) tabletki 400 mg prasowane na zimno.

BIO - certyfikowany produkt ekologiczny.
Kraj pochodzenia:
Chiny
Ilość tabletek w opakowaniu: 300 szt 

Produkty powiązane