WITAMINA K2 MK7, 750mg - naturalna (roślinna, BIO NATTO) - 120 kaps. POLSKA! Powiększ do pełnego rozmiaru

WITAMINA K2 MK7, 750mg - naturalna (roślinna, BIO NATTO) - 120 kaps. POLSKA!

Bardzo wysoce biodostępna, naturalna witamina K2 Mk7!
Natto powstaje w naturalnym procesie fermentacji soi dzięki bakteriom Bacillus subtilis Natto. Jako jedyny produkt, charakteryzuje się zawartością naturalnej witaminy K2mk7, enzymu nattokinazy, które wspomagają pracę układu krążenia oraz izoflawonów sojowych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

73,00 zł

Bardzo wysoce biodostępna, naturalna witamina K2 Mk7 (menachinon-7), K2 (menachinon-4), witaminy: K1, B1, B2, B4, B5, B6, B9, C; oraz izoflawony sojowe.

Natto powstaje w naturalnym procesie fermentacji soi dzięki bakteriom Bacillus subtilis Natto. Jako jedyny produkt, charakteryzuje się zawartością naturalnej witaminy K2mk7, enzymu nattokinazy, które wspomagają pracę układu krążenia oraz izoflawonów sojowych.
Produkt zawiera wyłącznie substancje, które powstały podczas naturalnej fermentacji niemodyfikowanych genetycznie, organicznych, wyselekcjonowanych nasion soi.

Witamina K2 poprawia stan kości, zębów i zmniejsza ryzyko osteoporozy. Niedostateczny poziom witaminy K2 prowadzi do zmniejszonej gęstości mineralnej kości, głównego czynnika ryzyka wystąpienia osteoporozy i nadmiaru wapnia w ścianie tętniczej, co zwiększa ryzyko choroby serca. 
Witamina K2 zabezpiecza przed wieloma chorobami i nie wykazuje właściwości toksycznych. Najlepsza jej forma to K2-MK-7.

Ważne!
Bez witaminy K2, organizm nie potrafi kierować wapnia do kości, gdzie jest potrzebny, zamiast tego wapń dostaje się do tkanek miękkich np. tętnic, co prowadzi do bardzo tragicznego w skutkach połączenia osteoporozy i miażdżycy, oraz innych bardzo złych skutków „paradoksu wapnia.”

K2 ma przeciwdziała również powstawaniu zmarszczek, choroby Alzheimera, chorób serca, dziąła korzystnie również dla dzieci, zdrowia ich zębów i kości.

Stosowanie:
2 kapsułki dziennie. Popić szklanką wody.
Wystarczająca ilość witaminy K2 to 100 mikrogramów dzienie. W przypadku suplementowania się witaminą D3, należy zwiększyć dawkę witaminy K2 do 200 mcg dziennie. Witaminę K2 (podobnie jak D3) należy spożywać razem z posiłkiem zawierającym tłuszcz. 

Składniki (1 kaps.): 750 mg Bio natto naturalnie suszone, w tym: ok. 25 mcg naturalnej witaminy K2mk7; substancja żelująca: celuloza (kapsułka).

Suplement diety.
Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Suplement żywnościowy w rozumieniu dyrektywy 2002/46/WE (kapsułki, tabletki lub proszki) przeznaczone dla osób dorosłych, z wyjątkiem kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zalecane spożycie - 100 mg/dzień.
Osoby przyjmujące leki powinny spożywać produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza.
Przechowywać z dala od promieni słonecznych, w ciemnym i chłodnym miejscu (najlepiej w lodówce), niedostępnym dla małych dzieci.

Kraj pochodzenia: Polska
Opakowanie: kapsułki 120 szt

Produkty powiązane