MUMIO (Shilajit) 400mg - kapsułki 100 szt Powiększ do pełnego rozmiaru

MUMIO (Shilajit) 400mg - kapsułki 100 szt

Shilajit Mumio to „cud natury” o bardzo silnym działaniu wzmacniającym. Jest niezwykle cenne dla sportowców, jak również ludzi starszych, przemęczonych, osłabionych i wyczerpanych. W Mumio zawarta jest moc i siła gór, która przenika nasze ciało oraz wypełnia je energią.Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 2

49,90 zł

Shilajit (Mumio) można znaleźć w niewielu miejscach na ziemi. Spotyka się je w skalnych niszach, szczelinach, grotach i jaskiniach Gór Ałtaju, Pamiru, Kaukazu oraz na terenie południowej Syberii. Zakres kolorów tej substancji waha się od żółtawego brązu aż do-czarnego, w zależności od składu.


MUMIO działa jako silny biostymulator, wielokrotnie skuteczniejszy nawet od słynnego korzenia żeńszenia.
Składa się on z organicznego materiału pochodzenia roślinnego, który jest zostały skompresowany wewnątrz skał przez setki lat. Materiał ten wewnatrz skały naturalnie oczyszcza się, gęstnieje i przetwarza w silny ekstrakt wysokiej jakości.

Mumio zawiera ponad 30 składników mineralnych i pierwiastków śladowych. Dostarcza dobrze przyswajalny wapń, fosfor oraz witaminę D ułatwiającą wchłanianie makroelementów. Dodatkowo zawarte w Mumio kwasy fulwowe wspomagają mineralizacje kości oraz zębów. Mumio wpływa również na wytrzymałość fizyczną oraz wspomaga układ kostny.


Shilajit Mumio to „cud natury” o bardzo silnym działaniu wzmacniającym. Jest niezwykle cenne dla sportowców, jak również ludzi starszych, przemęczonych, osłabionych i wyczerpanych. W Mumio zawarta jest moc i siła gór, która przenika nasze ciało oraz wypełnia je energią.


Według Medycyny Chińskiej, Mumio to:
- tonik Qi oraz substancja, która poprawia witalność człowieka
- wspaniały tonik Jing, ponieważ zwiększa energię pierwotną, odpowiedzialną za siłę seksualna i duchową (tradycyjnie uważane za "afrodyzjak")
- zwiększa energię i wytrzymałość; zwiększa moc duchową
- posiada właściwości detoksykujące; oczyszcza krew i tkanki
- działa jako katalizator - promuje aktywność minerałów i składników organicznych
- wspiera prawidłowe funkcjonowanie cyklu miesiączkowego
- wspomaga układ odpornościowy
- wspiera zdrowy metabolizm tłuszczów 

Stosowanie: 1 - 2 kapsułki dziennie. Popić szklanką wody.


Składniki (1 kaps.): 400 mg mumio shilajit, substancja żelująca: celuloza (kapsułka)
Zawartość składnika w dziennej porcji produktu: mumio shilajt 400 mg / 800 mg.

Kraj pochodzenia: Indie
Opakowanie: kapsułki, 100 szt

Produkty powiązane