MELISA - ekstrakt 450 mg (kaps.80 szt) - 5% kwasu rozmarynowego! Powiększ do pełnego rozmiaru

MELISA - ekstrakt 450 mg (kaps.80 szt) - 5% kwasu rozmarynowego!

EKSTRAKT z MELISY LEKARSKIEJ 450mg (w tym 5% kwasu rozmarynowego).
Ekstrakty z melisy przynoszą nieocenione korzyści dla uspokojenia umysłu, w celu poprawy skóry, lepszego snu, poprawy pamięci i czujności, zmniejszenia niepokoju i stresu, poprawy apetytu, łagodzenia bólu i dyskomfort związanego z niestrawnością, jednocześnie wspierając wątrobę i kontrolując poziom cukru we krwi. 

Więcej szczegółów

EKSTRAKT z MELISY LEKARSKIEJ 450mg (w tym 5% kwasu rozmarynowego).

Ekstrakty z melisy przynoszą nieocenione korzyści dla uspokojenia umysłu, w celu poprawy skóry, lepszego snu, poprawy pamięci i czujności, zmniejszenia niepokoju i stresu, poprawy apetytu, łagodzenia bólu i dyskomfort związanego z niestrawnością, jednocześnie wspierając wątrobę i kontrolując poziom cukru we krwi. 


Melisa wspiera funkcje sercowo-naczyniowe
Ma ona działanie wzmacniające na układ sercowo-naczyniowy i pomaga neutralizować jego zaburzenia. Melisa ma silne działanie uspokajające, które normalizuje rytm serca. Ze względu na swoje właściwości ekstrakt ziołowy jest pomocny w arytmii serca. Zmniejsza również skurcze mięśni naczyń krwionośnych i działa relaksująco na funkcje sercowo-naczyniowe. Wspiera krążenie krwi i zwiększa przepływ krwi.
Melisa pomaga obniżyć i wyrównać ciśnienie krwi. Wyciąg z melisy ma działanie obniżające podwyższony poziom trójglicerydów (rodzaj tłuszczu zwany także lipidami).


Działanie przeciwbakteryjne, przeciwutleniające i przeciwwirusowe
Melisa jest bogata we flawonoidy (elementy roślinne, które działają jako silny przeciwutleniacz), co pomaga neutralizować wolne rodniki w organizmie i blokować procesy akumulacji toksyn. Ma ona silne działanie przeciwutleniające, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

Spożycie ekstraktu z melisy działa antybakteryjne i pomaga zwiększyć siłę leczniczą i ochronną organizmu przeciwko infekcjom i wirusom.


Poprawia nastrój, koncentrację i jakość snu
Ze względu na silne działanie uspokajające melisa ma korzystny wpływ na zaburzenia snu. Melisa aktywnie obniża poziom stresu i poprawia jakość snu ,poprzez przeciwdziałanie jego nieuzasadnionym zakłóceniom. Ponadto wykazano, że jest wyjątkowo cenna do zwiększania koncentracji i pamięci ze względu na jej działanie uspokajające.


Korzystny wpływ na układ nerwowy
Wyciąg z czystej melisy ma niezwykle silne działanie uspokajające na ośrodkowy układ nerwowy.


Wspiera układ żołądkowo-jelitowy
Ze względu na silną zdolność przeciwutleniającą melisa ma działanie ochronne na funkcje żołądkowo-jelitowe. Stymuluje wydzielanie żółci i sprzyja gojeniu się niektórych zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Melisa działa relaksująco i pomaga uspokoić nerwicę żołądka. Ma pozytywny wpływ na trawienie i pomaga w problemach z apetytem.
Melisa promuje wydzielanie soku żołądkowego i przywraca naturalną florę jelitową. Sprzyja także eliminacji nieprawidłowości enzymatycznych w żołądku i jelitach, co jest jedną z najczęstszych przyczyn rozwoju bakterii „szkodliwych”.


Regularne przyjmowanie melisy zapewnia:
- Korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy
- Poprawia prawidłowe krążenie krwi
- Wspieranie funkcjonowania układu żołądkowo-jelitowego
- Neutralizuje dyskomfort żołądka
- Poprawa procesów trawienia
- Ma korzystny wpływ na układ nerwowy
- Przyczynia się do poprawy skupienia i pamięci
- Poprawia głębokość snu
- Ma działanie uspokajające
- Pomaga poprawić nastrój
- Ma właściwości przeciwutleniające oraz przeciwzapalne
- Łagodzi stany alergiczne
- Poprawia ochronę przeciwbakteryjną i przeciwwirusową.

Sposób spożycia: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Popić wodą.

Suplement diety.
Uwagi i zalecenia: suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.


Składniki (1 kaps.): 450 mg melisa liście suszone, w tym: ok. 22.5 mg kwasu rozmarynowego; substancja żelująca: hypromeloza (kapsułka celulozowa).

Opakowanie: 80 kapsułek
Kraj pochodzenia: Chiny

Produkty powiązane