BIOTIC PRO (probiotyk w proszku 100g) - ZAWIERA WIT.C oraz INULINĘ Powiększ do pełnego rozmiaru

BIOTIC PRO (probiotyk w proszku 100g) - ZAWIERA WIT.C oraz INULINĘ

BIOTIC PRO (w proszku) - oryginalna kompozycja dwóch unikalnych działających synergistycznie szczepów probiotycznych oraz witaminy C, inuliny i mannitolu stanowią o wyjątkowości tego produktu.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

22,14 zł

Obniżka!

-40%

36,90 zł

BIOTIC PRO (w proszku) - oryginalna kompozycja dwóch unikalnych działających synergistycznie szczepów probiotycznych oraz witaminy C, inuliny i mannitolu stanowią o wyjątkowości tego produktu.


SZCZEGÓLNE WŁAŚCIWOŚCI:
- wspiera naturalna florę bakteryjną jelit;
- może wspomagać naturalne procesy przemiany materii;
- przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego;
- wspiera wydalanie substancji toksycznych z organizmu;
- pomaga walczyć z Candidą.

Probiotyk wytwarzany jest w Olsztyńskim Parku Naukowo Technologicznym i to co go wyróżnia to wkład opatentowanych, innowacyjnych polskich szczepów bakterii probiotycznych oraz w pełni naturalne składniki. Użyte w nim Bifidobacterium i Lactobacillusjedynymi szczepami wyizolowanymi z polskiego środowiska naturalnego, którym można przypisać szczególne właściwośc.
Synergia szczepów o oznaczeniach AMT30 i AMT14 występuje w każdym z probiotyków Nature Science. Natomiast szczep AMT4, który wykazuje bardzo silne właściwości kompetencyjne wobec grzybów z gatunku Candida, znajduje się właśnie w Mycobiotic.


Firma Nature Science powstała z pasji do badań nad korzystnym wpływem bakterii o właściwościach probiotycznych oraz w celu propagowania zdrowego stylu życia i żywienia w oparciu wyłącznie o naturalne składniki. Nature Science to jedyny polski członek IPA (International Probiotics Association) zajmujący się probiotykami dedykowanymi ludziom.
Wykorzystywane w produktach szczepy bakterii o właściwościach probiotycznych są szczepami unikatowymi. Unikatowość została potwierdzona zgłoszeniami patentowymi do Polskiego Urzędu Patentowego, Europejskiego Urzędu Patentowego oraz Urzędu Patentowego USA.SPOSÓB UŻYCIA: jedną porcję 5 g (jedna miarka) wsypać do naczynia z 100 ml mleka, wody lub soku i wymieszać. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb. Nie przekraczać czterech porcji dziennie. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.
Zalecana porcja do spożycia - 5 g.


NIE ZAWIERA SUBSTANCJI KONSERWUJĄCYCH
NIE ZAWIERA GLUTENU
NIE ZAWIERA SUBSTANCJI SŁODZĄCYCH

Składniki: skrobia kukurydziana, inulina, mannitol, witamina C, bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus plantarum AMT14 minimum 20 000 000 jednostek tworzących kolonie/g (0,2x108 jtk/g), Bifidobacterium animalis AMT30 minimum 20 000 000 jednostek tworzących kolonie/g (0,2x108 jtk/g), stearynian magnezu*.
* środek przeciwzbrylający

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze 2-8 stopni celsjusza (lodówka).
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Producent: Nature Science, Polska
Pojemność: 100g

Produkty powiązane