DMSO 99,98% (100ml) - preparat o niezwykłej mocy Powiększ do pełnego rozmiaru

DMSO 99,98% (100ml) - preparat o niezwykłej mocy

MSM (metylosulfonylometan), siarka organiczna.
Czystość oferowanego produktu: 99,98%.

Siarka jest wykorzystywana przez nasz organizm między innymi do produkcji enzymów, przeciwciał, tkanki łącznej, glutationu, kolagenu i keratyny, co oznacza, że korzystnie wpływa na skórę, mięśnie, włosy, paznokcie, ścięgna i chrząstki.

Więcej szczegółów

DMSO - Dimetylosulfotlenek 99,98%
Produkt oficjalnie oferowany jako naturalny rozpuszczalnik. Informacje zamieszczone poniżej są oparte o ogólnodostępne publikacje niezależnych od systemu badaczy i naturaterapeutów. Każdy człowiek samodzielnie podejmuje decyzję o opcji stosowania tego preparatu.


DMSO, czyli dimetylosulfotlenek, pochodzi z sosny jako produkt uboczny przemysłu papierniczego. Został po raz pierwszy wyizolowany w połowie XIX wieku przez rosyjskiego chemika. Występuje również naturalnie w czosnku jako jeden z ponad 70 związków siarki zawartych w korzeniu. Pomimo dziesięcioleci badań i długiej kontrowersyjnej historii, dimetylosulfotlenek (DMSO) pozostaje ciągle mało znany lekarzom i opinii publicznej.

Jako źródło siarki DMSO wspomaga detoksykację organizmu z metali ciężkich. Siarka wiąże się z toksycznymi metalami ciężkimi (rtęć, ołów, aluminium, kadm, arsen, nikiel) i eliminuje je poprzez oddawanie moczu, wypróżnianie i pocenie się. 

DMSO jest skutecznym środkiem przeciwbólowym, blokującym włókna przewodnictwa nerwowego, które powodują ból oraz zmniejsza stan zapalny i obrzęk poprzez eliminację zapalnych substancji z ciała.
DMSO stosuje się miejscowo w celu zmniejszenia bólu i przyspieszenia gojenia się ran, oparzeń oraz urazów mięśni i szkieletu. DMSO jest również stosowany miejscowo w leczeniu bolesnych stanów, takich jak bóle głowy, stany zapalne, zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów i silny ból twarzy zwany tikiem douloureux.

Jest też stosowany miejscowo w chorobach oczu, w tym zaćmie, jaskrze i problemach z siatkówką; na stopy, w tym haluksy, modzele i grzyby na paznokciach; na choroby skóry, w tym blizny keloidowe i twardzinę skóry. Czasami jest stosowany miejscowo w leczeniu uszkodzeń skóry i tkanek spowodowanych chemioterapią. DMSO jest stosowany samodzielnie lub w połączeniu z lekiem o nazwie idoksurydyna w leczeniu bólu związanego z półpaścem.


Dożylnie DMSO stosuje się w celu obniżenia nieprawidłowo wysokiego ciśnienia krwi w mózgu. DMSO to zatwierdzony przez FDA produkt do leczenia choroby pęcherza moczowego zwanej śródmiąższowym zapaleniem pęcherza. DMSO jest czasami umieszczane w drogach żółciowych z innymi lekami w leczeniu kamieni dróg żółciowych.

Zastosowanie DMSO jest bardzo szerokie, leczy się nim wiele dolegliwości - szczególnie cenione jest podawanie różnych substancji leczniczych na bazie DMSO poprzez skórę (wcieranie).
Jest to jedna z form leczenia takich schorzeń jak nowotwory, borelioza, zaburzenia naurologiczne, dolegliwości kręgosłupa i wiele innych.

Formy stosowania: DMSO jest zwykle nakładany na skórę w żelu, kremie lub płynie (płynne DMSO przygotowuje się mieszając 1 porcję DMSO z 1 porcją czystej wody, lub słabszy roztwór dla dzieci i skóry wrażliwej - 1 porcja DMSO na 2 porcje wody).
Można mieszać również DMSO z olejem kokosowym BIO.
Można go przyjmować doustnie, ale powinno to dotyczyć tylko cięższej wewnętrznej detoksykacji.

WAŻNE infrormacje
Używając DMSO, zawsze upewnij się, że masz czyste ręce i skórę. DMSO to silny środek przeciwbólowy i transporter. Jeśli masz brud lub cokolwiek innego na dłoniach i / lub skórze, DMSO przeniesie to do głębokiej tkanki, aż do siódmej warstwy w skórze właściwej i może powodować podrażnienie lub dyskomfort. W przypadku stosowania DMSO po prysznicu zaleca się odczekać 30 minut do godziny, ponieważ pory w ciele są szeroko otwarte i organizm może wchłonąć zbyt dużo DMSO, powodując podrażnienia lub dyskomfort. Miejsca, w których stosuje się domiejscowo DMSO należy pozostawić do wyschnięcia na powietrzu, a dopiero potem zakładać ubranie. Rozpoczynając procedurę leczenia DMSO, nalezy zacząć od małej ilości i małwgo stężenia (1 porcja DMSO na 2 porcje wody) i stopniowo zwiększać dawkę, ponieważ produkt jest bardzo mocny. 

DMSO ma silny zapach siarki i czosnku. Po nałożeniu możesz poczuć w ustach posmak czosnku. To normalne zjawisko.


Skład:
min.  99,98% Dimetylosulfotlenek (DMSO), max. 0,3% woda
Opakowanie: 100ml

Produkty powiązane