MIRRA i PROPOLIS, pastylki do ssania na gardło (12 szt) Powiększ do pełnego rozmiaru

MIRRA i PROPOLIS, pastylki do ssania na gardło (12 szt)

MIRRA I PROPOLIS NA GARDŁO to preparat stworzony w trosce o zdrowie Twojego gardła, w oparciu o naturalne, stosowane od wieków składniki i najnowsze osiągnięcia naukowe. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 9

7,30 zł

MIRRA I PROPOLIS NA GARDŁO to preparat stworzony w trosce o zdrowie Twojego gardła, w oparciu o naturalne, stosowane od wieków składniki i najnowsze osiągnięcia naukowe.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych substancji słodzących i barwników. Zawiera standaryzowany ekstrakt z propolisu, ekstrakt z balsamowca mirry i składniki aktywne, które:
- PRZYNOSZĄ ULGĘ DLA PODRAŻNIONEGO GARDŁA (porost islandzki, prawoślaz lekarski, tymianek, szałwia lekarska, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol)
- ŁAGODZĄ CHRYPKĘ TWORZĄC POWŁOKĘ OCHRONNĄ NA BŁONIE ŚLUZOWEJ GARDŁA, KRTANI I STRUN GŁOSOWYCH (porost islandzki, prawoślaz lekarski)
- UŁATWIAJĄ ODKRZTUSZANIE (czarny bez, tymianek)
- WSPIERAJĄ ODPORNOŚĆ (witamina C, tymianek, czarny bez, szałwia lekarska)
- UŁATWIAJĄ ODDYCHANIE (tymianek, olejek eukaliptusowy, olejek miętowy, mentol).


ZALECANE SPOŻYCIE: 
Pastylkę należy ssać powoli aż do całkowitego rozpuszczenia. Dzieci od 6 do 12 r.ż. – 2 pastylki dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż. i dorośli – 4 pastylki dziennie.  

SKŁADNIKI: ekstrakty z: porostu islandzkiego (Lichen islandicus), balsamowca mirry (Commiphora myrrha), korzenia prawoślazu (Althaea officinalis), owoców bzu czarnego (Sambucus nigra), ziela tymianku (Thymus vulgaris), liści szałwi (Salvia officinalis), propolis, witamina C (kwas L-askorbinowy), olejek miętowy, olejek eukaliptusowy, mentol, cukier, syrop glukozowy.

Producent: Herbal Monasterium
Opakowanie:
 12 szt

Produkty powiązane