SMOCZA KREW (Sangre de Drago) - W PŁYNIE (10ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

SMOCZA KREW (Sangre de Drago) - W PŁYNIE (10ml)

ROŚLINA UZDRAWIAJĄCA WIELE DOLEGLIWOŚCI! NIEZASTĄPIONA PRZY PROBLAMACH SKÓRNYCH, RANACH, OPARZENIACH ITP.

Więcej szczegółów

Smocza krew - Sangre de Drago pozyskiwana jest z drzewa Croton Lechleri.
Drzewo to osiąga wysokość do 20 metrów i należy do gatunków pionierów: w zniszczonych lasach to jedno z pierwszych drzew, które odradza się dzięki zdolnościom regeneracyjnym swoich soków. 

Posiada gładką, szarą i marmurkowatą korę, z której po nacięciu wypływa czerwony, gęsty płyn (żywica). W liściach, korze i gałązkach znajdują się alkaloidy, głównie taspina. 

SMOCZA KREW ma silne działanie ochronne - zabezpiecza m.in. przed negatywną energią bytów z niskiego poziomu astralnego (użyj kilku kropel na tlący się w kadzielnicy węgiel trybularzowy, lub dodaj do mieszanek olejków eterycznych w sprayu ochronnym).

ZASTOSOWANIE WEWNĘTRZNE
Taspine jest to alkaloid - komponent Smoczej Krwi odpowiedzialny za cudowne właściwości lecznicze.

Żywica Smoczej Krwi jest szeroko stosowana w terapiach rakowych i guzowych. Używa się jej również pomocniczo w leczeniu grzybicy, bezpłodności, bólach głowy, bólach zęba, a także przy niedociśnieniu tętniczym.
Smoczą Krew wykorzystuje się też w leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy (także przy wzdęciach, nadkwasocie, infekcjach jelitowych, przewlekłym nieżycie żołądkowo-jelitowym, zaparciach nawykowych, przewlekłym nieżycie żołądka, chorobie Crohna i colitis ulcerosa), biegunek oraz stanów zapalnych gardła, krtani oraz w terapii anemii, białaczki, febry i malarii. Smocza krew zalecana jest przy przewlekłym odmiedniczkowym zapaleniu nerek, zapaleniu pęcherza i infekcjach układu moczowego. Surowiec ten ma istotne znaczenie w profilaktyce miażdżycy.

ZASTOSOWANIE ZEWNĘTRZNE
Smocza Krew jest używana przez południowo-amerykańskich Indian od wieków. Pierwsze dane spisane o użyciu tej żywicy pomocnej w gojeniu się ran spisane zostały przez Hiszpańskiego podróżnika Bernabe Cole. 
Szamani używają żywicę na krwawiące rany, aby zastopować krwawienie, zatrzymać infekcję, zmniejszyć ból. W przypadku poparzeń Smocza Krew polana na ranę tworzy powłoczkę jak skóra i natychmiast niweluje ból. 
Jest to jedna z najskuteczniejszych substancji na wszelkiego radzaju skórne problemy, choroby tkanki łacznej, na wszelkiego rodzaju obrażenia, skaleczenia, etc.  

Sangre de Drago składa się z więcej niż 40 molekuł, takich jak: 
- alkaloid (taspine): o działaniu przeciwzapalnym; 
- dimethylcedrusine: o działaniu przeciwzapalnym i regeneracyjnym; 
- polifenole, proanthocyanidine: o silnym działaniu antyoksydacyjnym i antyrodnikowym; 
- diterpenu (wchodzący w skład innego ważnego składnika aktywnego retinolu): o działaniu antyzapalnym i antybakteryjnym.

Smocza Krew chętnie stosowana jest również w specjalistycznej kosmetyce, ponieważ: 
- regeneruje komórki (zwiększa o 40 % liczbę fibroblastów w skórze, szczególnie w dojrzałych komórkach)
- stymuluje produkcję elastyny i kolagenu (zwiększając liczbę fibroblastów)
- Smocza Krew ma najpotężniejsze działanie antyoksydacyjne na świecie.
 

Sangre de Drago przyjmowane równocześnie z Macą zalecane jest również przy braku laktacji, anemii, zaburzeniach popędu płciowego i bezpłodności, migrenie, miastenii, bólach głowy i hypotonii (niedociśnieniu tętniczym).


Skład: 100% smocza krew / sangre de drago (Croton lechleri) lateks z kory amazońskiego drzewa.

 

Stosowanie: jako dodatek do kremów, maseczek; pomaga w gojeniu się ran oraz oparzeń.
Można stosować jako dodatek przy produkcji świec naturalnych, a także jako płyn do mieszanek ziołowych, o właściwościach ochronnych.

Kraj pochodzenia: Brazylia
Pojemność: 10ml

Produkty powiązane