CHMIEL MOCNY (duże kapsułki) - NATURALNY SILNY ŚRODEK NASENNY I REGULUJĄCY UKŁ. NERWOWY Powiększ do pełnego rozmiaru

CHMIEL MOCNY (duże kapsułki) - NATURALNY SILNY ŚRODEK NASENNY I REGULUJĄCY UKŁ. NERWOWY

CHMIEL MOCNY (kapsułki) -  NATURALNY SILNY ŚRODEK NASENNY I REGULUJĄCY UKŁAD NERWOWY
Wspaniała Słowiańska Medycyna.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 25

55,00 zł

CHMIEL MOCNY (kapsułki) -  NATURALNY SILNY ŚRODEK NASENNY I REGULUJĄCY UKŁAD NERWOWY
Wspaniała Słowiańska Medycyna.

To nasza ulubiona Medycyna - ekstrakt 100% wykonany z chmielowego suszu, pochodzącego z czystych rejonów Roztocza.

Chmiel posiada silne właściwości ochronne (dlatego sadzono go w taki sposób, aby piął się na ogrodzeniach wokół domostw). Niesie potężne dary dla Białej Rasy - to spuścizna naszych Przodków, dla nas, pokolenia Czasów Przełomu.

Medycyna chmielu stabilizuje pole emocjonalne, wzmacnia pewne powłoki aury, ugruntowuje (uziemia), pozwala zakotwiczyć swoją duchowość Tu i Teraz. Pozwala głęboko regenerować się w czasie nocnego odpoczynku, leczy bezsenność, nadpobudliwość, nadmierną emocjonalność.
Potrafi głęboko rozluźnić i uspokoić emocje.
Jest darem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.


Działanie nasenne
Już 2 kapsułki naszego chmielu pozwolą Ci głęboko zasnąć. Sen zaś będzie niezwykle regenerujący, sny będą wyraźne, barwne, harmonijne i łatwiejsze do zapamiętania.
Energia chmielu chronić Cię będzie w podróżach sennych, co również pozwoli nabrać sił i pozostać wypoczętem następnego dnia.
Kapsułki chemilu mogą stać się remedium na bezsenność, nocne wybudzanie, czy płytki nerwowy sen.

Chmiel
może zapobiec rozwojowi raka
Właściwości lecznicze chmiel zawdzięcza przede wszystkim substancji o nazwie ksantohumol - związkowi z grupy flawonoidów, który ma silne właściwości antyoksydacyjne (4-krotnie większe niż witamina C).
Wykazuje działanie przeciwnowotworowe, m.in. indukuje enzymy, które są odpowiedzialne za detoksykację czynników rakotwórczych i hamuje proces angiogenezy (powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki którym guz pobiera substancje potrzebne do rozwoju). Niektóre substancje zawarte w chmielu mogą zapobiec chorobom nowotworowym, zwłaszcza tym, których rozwój zależy od poziomu estrogenu w organizmie. 

Chmiel jako antybiotyk! 
Z badań naukowych jednoznacznie wynika, że ekstrakt z szyszek chmielu ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybicze. Substancje w nim zawarte – lupulony i ksantohumol - w testach in vitro poradziły sobie z bakteriami odpowiedzialnymi za powstawanie trądziku. Niskie wartości minimalnych stężeń tych związków zadziałały porównywalnie do antybiotyków najczęściej stosowanych w leczeniu tej przypadłości (erytromycyna i klindamycyna).

Chmiel złagodzi objawy klimakterium 
Chmiel zawiera fitoestrogeny - związki roślinne, których działanie przypominają ludzkie estrogeny - co wykorzystuje się, by złagodzić objawy klimakterium. Fitoestrogeny w łagodny sposób naśladują naturalne estrogeny i nie powodują skutków ubocznych (przyjmowanie ich nie zwiększa ryzyka zachorowania na raka piersi czy endometrium). Z badań wynika, że wyciągi z chmielu zmniejszają zwłaszcza uderzenia gorąca. W związku z tym chmiel może być skutecznym dodatkiem do alternatywnego leczenia objawów menopauzy. 

Regulacja układu hormonalnego kobiet
Regularnie przyjmowany chmiel pomaga uporządkować gospodarkę hormonalną kobiet - zmniejszają się dolegliwośći około menstruacyjne (bóle, PMS itp). Reguluje cykl miesiączkowy i pozwala łagodniej przejść ten czas.
Chmiel reguluje również psychikę kobiecą. 

Inne właściwości: ułatwia trawienie, łagodzi dolegliwości układu moczowego, pomaga na bóle reumatyczne i zapalenie korzonków.
DOSKONALE UZIEMIA, HARMONIZUJE, TONIZUJE UKŁAD NERWOWY. PORZĄDKUJE ENERGIĘ, WSPIERA SPOKÓJ, BALANS, RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ.

Polecam zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

 

Skladniki: ekstrakt chmielu 100% + susz chmielu
Opakowanie: kapsułki 60 szt

Produkty powiązane