BAKOPA DROBNOLISTNA - ekstrakt w proszku (50g) - PAMIĘĆ, KONCENTRACJA, ANTYDEPRESANT Powiększ do pełnego rozmiaru

BAKOPA DROBNOLISTNA - ekstrakt w proszku (50g) - PAMIĘĆ, KONCENTRACJA, ANTYDEPRESANT

Ekstrakt z Bakopy Drobnolistnej to naturalny suplement diety w formie proszku o szerokim działaniu prozdrowotnym: wsparcie funkcji kognitywnych, np. poprawę pamięci czy koncentracji, a także działanie antydepresyjne. Roślina wykorzystywana jest również jako skuteczny środek przeciwzapalny, przeciwgrzybiczny oraz antybakteryjny.

Więcej szczegółów

BAKOPA DROBNOLISTNA - ekstrakt w proszku

Ekstrakt z Bakopy Drobnolistnej to naturalny suplement diety w formie proszku o szerokim działaniu prozdrowotnym. Do najważniejszych korzyści wynikających ze stosowania bakopy zaliczyć możemy wsparcie funkcji kognitywnych, np. poprawę pamięci czy koncentracji, a także działanie antydepresyjne. Roślina wykorzystywana jest również jako skuteczny środek przeciwzapalny, przeciwgrzybiczny oraz antybakteryjny.

Bacopa monnieri to roślina występująca powszechnie w wielu rejonach świata. Zazwyczaj możemy spotkać ją na terenach wilgotnych, blisko zbiorników wodnych. Prozdrowotne właściwości bakopy od setek lat wykorzystuje medycyna ajurwerdyjska, gdzie roślina ta stosowana jest przede wszystkim w walce z padaczką, wrzodami oraz stanami zapalnymi.

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej pozyskiwany z całej rośliny charakteryzuje się wysoką zawartością bakozydów. Są to substancje aktywne, które w dużej mierze odpowiadają za działanie prozdrowotne rośliny. Dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym regularne spożywanie ekstraktu z bakopy spowalnia rozwój wielu chorób i infekcji. Roślina bywa stosowana wspomagająco u osób cierpiących na choroby neurodegeneracyjne, np. chorobę Parkinsona lub Alzheimera. Może mieć również wpływ na redukcję poziomu cholesterolu we krwi. Postaw na suplement diety z Bakopy Drobnolistnej, jeżeli:
- masz problemy z pamięcią lub skupieniem
- odczuwasz częsty stres
- pracujesz umysłowo
- poszukujesz naturalnego antyoksydantu
- zmagasz się z wysokim poziomem cholesterolu.

Właściwości:
Suplement diety z Bakopy Drobnolistnej świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które wykonują pracę umysłową lub są często narażone na stres. Już jedna miarka ekstraktu dziennie wystarczy, by odczuć efekty suplementacji.

Najważniejsze cechy suplementu:
- WSPARCIE UKŁADU NERWOWEGO - Bakopa drobnolistna wykazuje działanie neuroprotekcyjne. Poprawia funkcje poznawcze, koncentrację, pamięć, a także zwiększa odporność psychiczną.
- DUŻA ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH - Ekstrakt firmy OstroVit zawiera w swoim składzie aż 50% bakozydów, które są odpowiedzialne za działanie prozdrowotne suplementu.
- FORMA EKSTRAKTU - Suplement diety jest dostępny w formie sproszkowanej. W opakowaniu znajdziesz wygodną miarkę, dzięki której w sposób precyzyjny odmierzysz zalecaną dawkę preparatu.
- NATURALNY SKŁAD - OstroVit Ekstrakt z Bakopy Drobnolistnej nie zawiera wypełniaczy, barwników, konserwantów oraz przeciwzbrylaczy. Skład produktu jest w 100% naturalny, dlatego suplement może być stosowany również przez wegan i wegetarian.

Sposób użycia: spożywać 1 porcję - 300 mg (1 miarka) dziennie z posiłkiem, popijając wodą. Proszę użyć miarki dołączonej do opakowania (0.5 ml).


Składniki: r
kstrakt z całej rośliny bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri (L.) Wettst.) standaryzowany na 50% bakozydów.
Opakowanie: 50g

Produkty powiązane