Ekstrakt CHMIELU I PASSIFLORY (kapsułki 60szt) - NATURALNY SILNY ŚRODEK NASENNY I REGULUJĄCY UKŁ. NERWOWY Powiększ do pełnego rozmiaru

Ekstrakt CHMIELU I PASSIFLORY (kapsułki 60szt) - NATURALNY SILNY ŚRODEK NASENNY I REGULUJĄCY UKŁ. NERWOWY

PASSIFLORA + CHMIEL - ekstrakty roślinne PREMIUM! (kapsułki)

Więcej szczegółów

PASSIFLORA + CHMIEL - ekstrakty roślinne PREMIUM!

Passiflora - Męczennica cielista (Passiflora incarnata) wykazuje niezwykle skutecznie działanie przeciwlękowe i uspokajające. Zawarte w niej związki czynne przyczyniają się do poprawy snu i obniżenia poziomu stresu, pomagają też złagodzić silne emocje.
Działa ona również przeciwskurczowo oraz wspiera regulację układu nerwowego u dzieci z ADHD. Działa uspokajająco i tonizuje emocje (uspokojenie bez nachalnej sedacji jest dużą zaletą Passiflory).
Ziele męczennicy wycisza i relaksuje, sen po podaniu męczennicy charakteryuje się dłuższą fazą REM, a po przebudzeniu jesteśmy bardziej rześcy i wypoczęci.
Pozytywny wpływ na nastrój może być wykorzystywany w ramach wspomagania walki z różnymi uzależnieniami.
Passiflora również działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco oraz neuroprotekcyjnie.

Chmiel - Medycyna chmielu stabilizuje pole emocjonalne, wzmacnia pewne powłoki aury, ugruntowuje (uziemia), pozwala zakotwiczyć swoją duchowość Tu i Teraz. Pozwala głęboko regenerować się w czasie nocnego odpoczynku, leczy bezsenność, nadpobudliwość, nadmierną emocjonalność.
Potrafi głęboko rozluźnić i uspokoić emocje.
Jest darem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Chmiel posiada silne właściwości ochronne (dlatego sadzono go w taki sposób, aby piął się na ogrodzeniach wokół domostw). Niesie potężne dary dla Białej Rasy - to spuścizna naszych Przodków, dla nas, pokolenia Czasów Przełomu.

Chmiel
może zapobiec rozwojowi raka
Właściwości lecznicze chmiel zawdzięcza przede wszystkim substancji o nazwie ksantohumol - związkowi z grupy flawonoidów, który ma silne właściwości antyoksydacyjne (4-krotnie większe niż witamina C).
Wykazuje działanie przeciwnowotworowe, m.in. indukuje enzymy, które są odpowiedzialne za detoksykację czynników rakotwórczych i hamuje proces angiogenezy (powstawania nowych naczyń krwionośnych, dzięki którym guz pobiera substancje potrzebne do rozwoju). Niektóre substancje zawarte w chmielu mogą zapobiec chorobom nowotworowym, zwłaszcza tym, których rozwój zależy od poziomu estrogenu w organizmie. 

Chmiel jako antybiotyk! 
Z badań naukowych jednoznacznie wynika, że ekstrakt z szyszek chmielu ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybicze. Substancje w nim zawarte – lupulony i ksantohumol - w testach in vitro poradziły sobie z bakteriami odpowiedzialnymi za powstawanie trądziku. Niskie wartości minimalnych stężeń tych związków zadziałały porównywalnie do antybiotyków najczęściej stosowanych w leczeniu tej przypadłości (erytromycyna i klindamycyna).

Chmiel złagodzi objawy klimakterium 
Chmiel zawiera fitoestrogeny - związki roślinne, których działanie przypominają ludzkie estrogeny - co wykorzystuje się, by złagodzić objawy klimakterium. Fitoestrogeny w łagodny sposób naśladują naturalne estrogeny i nie powodują skutków ubocznych (przyjmowanie ich nie zwiększa ryzyka zachorowania na raka piersi czy endometrium). Z badań wynika, że wyciągi z chmielu zmniejszają zwłaszcza uderzenia gorąca. W związku z tym chmiel może być skutecznym dodatkiem do alternatywnego leczenia objawów menopauzy. 

Regulacja układu hormonalnego kobiet
Regularnie przyjmowany chmiel pomaga uporządkować gospodarkę hormonalną kobiet - zmniejszają się dolegliwośći około menstruacyjne (bóle, PMS itp). Reguluje cykl miesiączkowy i pozwala łagodniej przejść ten czas.
Chmiel reguluje również psychikę kobiecą. 

Działanie nasenne
2-4 kapsułki prearatu pozwolą Ci głęboko zasnąć. Sen zaś będzie niezwykle regenerujący, sny będą wyraźne, barwne, harmonijne i łatwiejsze do zapamiętania.
Energia chmielu chronić Cię będzie dodatkowo w podróżach sennych, co również pozwoli nabrać sił i pozostać wypoczętem następnego dnia.
Kapsułki te mogą stać się remedium na bezsenność, nocne wybudzanie, czy płytki nerwowy sen.
DOSKONALE UZIEMIA, HARMONIZUJE, TONIZUJE UKŁAD NERWOWY. PORZĄDKUJE ENERGIĘ, WSPIERA SPOKÓJ, BALANS, RÓWNOWAGĘ EMOCJONALNĄ.

Polecam zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. 


Skladniki: ekstrakt chmielu 100% + susz chmielu (w proporcji 50%/50%)
Zawartość w jednej kapsułce: Passiflora ekstrakt DER 10:1 - 300 mg, w tym Vitexins 10,50 mg, Chmiel ekstrakt DER 4:1 - 300 mg, kapsułka pullulan

Opakowanie: kapsułki 60 szt
Producent: Soul-Farm

Produkty powiązane