Glinka BENTONITOWA - 500g Powiększ do pełnego rozmiaru

Glinka BENTONITOWA - 500g

Glinka bentonitowa przyciąga do siebie i absorbuje toksyny, szkodliwe związki chemiczne oraz metale ciężkie. Bentonit w formie aerozolu, emulsji, rozproszony na skórze ludzi i zwierząt, a także roślin, chroni je przed insektami, chorobami oraz silnym promieniowaniem słonecznym. Zapobiega też występowaniu pleśni, insektów i grzybów na roślinach.

Więcej szczegółów

Bentonit to osadowa skała ilasta (glinokrzemian magnezu), składająca się w głównej mierze ze skały o nazwie montmorylonit. Powstaje z pyłu i popiołu wulkanicznego pod wpływem działania czynników atmosferycznych (najczęściej przy udziale wody) w środowisku alkalicznym (pH ok. 7,8).

Glinka bentonitowa przyciąga do siebie i absorbuje toksyny, szkodliwe związki chemiczne oraz metale ciężkie. Bentonit w formie aerozolu, emulsji, rozproszony na skórze ludzi i zwierząt, a także roślin, chroni je przed insektami, chorobami oraz silnym promieniowaniem słonecznym. Zapobiega też występowaniu pleśni, insektów i grzybów na roślinach.

Nakładanie glinki na skórę lub jej spożywanie wewnętrzne ma wiele pozytywnych skutków. Glinka wywołuje pożyteczny proces chemiczny, głównie na poziomie molekularnym (glinka bentonitowa składa się głównie z jonów ujemnych).
W
ilgotna glinka przyciąga metale ciężkie i inne toksyny, z których wiele ma dodatni ładunek elektryczny. Szkodliwe substancje wiążą się z glinką zamiast z naszymi organizmami. Następnie są usuwane podczas wypróżnień. Co istotne, glinka wiążąc toksyny i metale ciężkie jest razem z nimi usuwana z organizmu z racji tego, że nie jest trawiona przez nasz układ pokarmowy. Ginka może też pomóc w pozbyciu się wirusów, czy wszechobecnych pestycydów.

Właściwości glinki bentonitowej:
1. Poprawia trawienie

2. Likwiduje problemy skórne - ma ona wiele zastosowań kosmetycznych
3. Wzmacnia układ immunologiczny
4. Usuwa szkodliwe toksyny - może usuwać szkodliwe metale toksyczne (np. rtęć, kadm i ołów)
5. Dobre źródło składników odżywczych - regularna konsumpcja glinki bentonitowej może dostarczyć składników odżywczych, których wielu ludziom brakuje. Jest to bogate źródło minerałów, m.in. magnezu, wapnia, sodu, miedzi, manganu, żelaza, krzemu i potasu.

Detoks glinkowy
Najprostszym sposobem na przyjmowanie glinki jest po prostu wymieszanie połowy łyżeczki w szklance CIEPŁEJ wody i wypicie takiej mikstury. Na szczęście glinka bentonitowa jest praktycznie bezsmakowa i bezzapachowa.
Zacznij powoli i obserwuj efekty. Możesz zacząć od połowy łyżeczki, zobaczyć jak się czujesz i stopniowo zwiększać ilość do pełnej łyżeczki dziennie. Jeśli zaczniesz pić spore dawki glinki, ale Twój organizm nie jest do niej przyzwyczajony możesz doświadczyć objawów detoksu (np. ból głowy, zmęczenie) ponieważ ciało usuwa toksyny. Najlepiej jest więc zaczynać stopniowo i obserwować jak reaguje ciało.


Waga: 500g (czysty bentonit 100%) 

Produkty powiązane