DEZODORANT naturalny AŁUN (w kamieniu) 90g Powiększ do pełnego rozmiaru

DEZODORANT naturalny AŁUN (w kamieniu) 90g

CAŁKOWICIE BEZPIECZNY I NATURALNY, BEZ SZKODLIWEGO ALUMINIUM I ALKOHOLU! 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

17,91 zł

Obniżka!

-10%

19,90 zł

Ałun jest 100% naturalnym minerałem górskim, całkowicie pozbawionym zapachu. Składa się z soli mineralnych bezpiecznych dla zdrowia. Jest hypoalergiczny, wolny od związków chemicznych i alkoholu.

Ceniony za swoje właściwości już od czasów starożytnych. Po zastosowaniu zostawia na skórze niewidzialną warstwę soli mineralnych hamujących rozwój bakterii, odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Może być stosowany nawet na bardzo wrażliwą skórę.
 

Reguluje wydzielanie potu (łagodny antyperspirant). Łagodzi, leczy podrażnienia, oparzenia słoneczne, przydatny także (przed użyciem należy zawsze nawilżyć) w przypadku:
- ukąszeń owadów - ból znika błyskawicznie,
- skaleczeń - tamuje krew i wspomaga gojenie się mikrozacięć,
- trądziku młodzieńczego - wysusza wypryski i ma działanie antybakteryjne,
- aft, opryszczki - przyśpiesza gojenie,
- po depilacji - likwiduje zaczerwienienia, podrażnienia i pojawiające się czerwone krostki.
 

Ałun nie plami ubrań. 
Jest bardzo wydajny - kryształ o wadze 80/90 g wystarcza na około 2 lata codziennego stosowania.

Nie zawiera alkoholu, hydratu chlorku aluminium, glikolu propylenowego, oleju mineralnego, petrolantum oraz wosków - składników stosowanych w tradycyjnych dezodorantach, które mają właściwości zatrzymujące wydzielanie potu, jednocześnie zatykający pory, co może być szkodliwe dla delikatnej skóry pod pachami.

SPOSÓB UŻYCIA:
Kostkę zwilżyć wodą i pocierać wybrane partie ciała. Po użyciu wypłukać.
Ważne! Wszystkie naturalne dezodoranty są łagodniejsze w dzialaniu i nie blokują naturalnego wydzielania potu (jak te, które zawierają aluminium i inne syntetyczne składniki). Naturalne dezodoranty raczej regulują pocenie i działają przeciwbakteryjnie (dzięki temu - odświeżająco).


SKŁADNIKI: POTASSIUM ALUM, AQUA
Minerał ałunu (Potassium alum) zawiera sole potasu i aluminium, które są składnikami naturalnie występującym w przyrodzie. Ałun potasowy posiada strukturę cząsteczkową, która nie jest absorbowana przez skórę, co czyni go nieszkodliwym.

Waga: 80g/90g
Producent: NAJEL

Produkty powiązane