Olejek CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO III - naturalny, perfumowany esencjami (8ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO III - naturalny, perfumowany esencjami (8ml)

Olejek perfumowany na czakrę SPLOTU SŁONECZNEGO (SOLAR) III "Chakra Collection", w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Olejek ma bardzo delikatny, świeży zapach i równoważy 3 czakrę.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 8

28,90 zł

Olejek perfumowany na czakrę SPLOTU SŁONECZNEGO (SOLAR) III, roll-on (Chakra Collection)
Olejek ma bardzo delikatny, świeży zapach i równoważy 3 czakrę.

Perfumowany naturalny olejek (bez alkoholu), przeznaczony do rozwoju i harmonizacji danej czakry. W buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych. Posiada niepowtarzalną jakość - dojrzewa z upływem czasu, a okres jego przechowywania sięga wielu lat. Im"starszy" olejek tym  bardziej wyrazisty staje się jego zapach.

Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Zrównoważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia w harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia.

 

Czakra Splotu Słonecznego ma silny wpływ na tożsamość i poczucie własnej wartości. Nierównowaga prowadzi od niskiej samooceny do aroganckiego, samolubnego zachowania.
Impulsy takie jak pożądanie i życzenia łączą się z impulsami pochodzącymi z góry. Wtedy tworzy się nasza osobowość. Odczywanie tu i teraz jest itegralną jej częścią. To połączenie aspektów duchowych i ziemskich.

Sanskrycka nazwa 3 czakry to Manipura. Zwana jest również czakrą splotu słonecznego.
Umiejscowienie: nieco powyżej pępka.
Odpowiada za: moc, wolę, poczucie własnej wartości, emocje.
Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: system trawienny, wątroba, woreczek żółciowy, trzustka, nadnercze.
Dysfunkcje: wrzody żołądka, cukrzycę, hipoglikemię, problemy trawienne, chroniczne zmęczenie, nadciśnienie.

 

Olejki eteryczne równoważące czakrę: czarny pieprz, cedr, cynamon, goździki, cyprys, geranium, imbir, grejpfrut, trawa cytrynowa, koledra, jałowiec,  mandarynka, mięta pieprzowa, petit grain, rozmaryn, vetiver, ylang ylang.
Barwa: żółty
Żywioł: ogień
Zmysł: wzrok.

 

Pojemność: 8ml
Producent: R. EXPO INDIA (firma działająca z miłością od 1932r)

Produkty powiązane