Olejek CZAKRA GARDŁA V - naturalny, perfumowany esencjami (8ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek CZAKRA GARDŁA V - naturalny, perfumowany esencjami (8ml)

Olejek perfumowany na czakrę GARDŁA (THROAT) V "Chakra Collection", w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Olejek ma bardzo delikatny zapach i równoważy 5 czakrę.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 5

28,90 zł

Olejek perfumowany na czakrę GARDŁA (THROAT) V, roll-on (Chakra Collection)
Olejek ma bardzo delikatny zapach i równoważy 5 czakrę.

Perfumowany naturalny olejek (bez alkoholu), przeznaczony do rozwoju i harmonizacji danej czakry. W buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych. Posiada niepowtarzalną jakość - dojrzewa z upływem czasu, a okres jego przechowywania sięga wielu lat. Im"starszy" olejek tym  bardziej wyrazisty staje się jego zapach.

Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Zrównoważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia w harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia.

 

Czakra Gardła silnie wpływa na naszą zdolność do skutecznego porozumiewania się, wyrażania naszych myśli, opini, pragnień i uczuć - i co równie ważne, wzmacnia naszą zdolność do słuchania oraz zrozumienia innych w naszym codziennym życiu. Czakra gardła wpływa nie tylko to, co słyszymy i  mówimy poprzez komunikację werbalneą, ale również wpływa na język ciała i pisemne metody komunikacji.

Tutaj uczucia i emocje są wyrażane np. poprzez śmiech lub płacz. Ta czakra komunikuje ze sobą wszystkie emmocje i uczucia. Zapewnia miejsce wewnątrz siebie by umożliwić wewnętrzne refleksje.
Prawda duchowa. Umiejętność kontroli tej czakry daje niebywały dar słowa i pomaga w zachowaniu sił młodości przez długi okres czasu.

Sanskrycka nazwa 5 czakry to Visshudha. Zwana jest również czakramem gardła, krtani lub szyi.
Umiejscowienie: środkowa część szyi, w dołku.
Odpowiada za: komunikację, wibrację, dźwięk.
Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: tarczyca, gardło, uszy, usta, barki, szyja, ramiona, ręce i dłonie.
Dysfunkcje: choroby gardła, tarczycy, krtani, tchawicy, bezpłodność. problemy ze słuchem.

 

Olejki eteryczne równoważące czakrę: bazylia, bergamota, rumianek, cyprys, mięta pieprzowa, mięta zielona.
Barwa: niebieski.
Żywioł: Dźwięk.
Zmysł: Słuch.
 

Pojemność: 8ml
Producent: R. EXPO INDIA (firma działająca z miłością od 1932r)

Produkty powiązane