Olejek CZAKRA KORONY VII - naturalny, perfumowany esencjami (8ml) Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek CZAKRA KORONY VII - naturalny, perfumowany esencjami (8ml)

Olejek perfumowany na czakrę KORONY (CROWN) VII "Chakra Collection", w buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u. Olejek ma wyraźny, lekko słodki zapach ze świeżą nutą - równoważy 7 czakrę.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych.

Więcej szczegółów

Olejek perfumowany na czakrę KORONY (CROWN) VII, roll-on (Chakra Collection)
Olejek ma wyraźny, lekko słodki zapach ze świeżą nutą - równoważy 7 czakrę.

Perfumowany naturalny olejek (bez alkoholu), przeznaczony do rozwoju i harmonizacji danej czakry. W buteleczce z wygodnym aplikatorem w formie roll-on'u.
Produkowany z naturalnych olejków eterycznych i substancji aromatycznych. Posiada niepowtarzalną jakość - dojrzewa z upływem czasu, a okres jego przechowywania sięga wielu lat. Im"starszy" olejek tym  bardziej wyrazisty staje się jego zapach.

Słowo czakra pochodzi z sanskrytu i oznacza koło lub wir i używane jest do opisania centra energetycznego ciała. Istnieje siedem czakr, każda jest związana z pewnymi częściami ciała fizycznego, a także z naszym umysłem i duchowym rozwojem. Zrównoważenie tych czakr może pomóc w tworzeniu życia w harmonii, zdrowia i duchowego przebudzenia.

 

Czakra Korony wpływa na nasze głębsze zrozumienie siebie poza fizyczne jestestwo. Odblokowana 7 czakra może stać się otworem dla przyjęcia boskiej woli, świętego światła i siły życiowej z wszechświata.
Tutaj człowiek łączy się z wszechświatem. Całość osobowości, w połączeniu z innymi czakrami, oferuje spotaknie z  boskimi siłami wszechświata. Jednostka doświadcza wiedzy poza słowami i intelektem. Nawiązuje relacje z kosmiczą energą i czystą świadomością.

Sanskrycka nazwa 7 czakry to Sahasrara.
Umiejscowienie: czubek głowy.
Odpowiada za: świadomość.
Odpowiednik na płaszczyźnie fizycznej: entralny układ nerwowy, kora mózgowa.
Dysfunkcje: depresja, poczucie wyobcowania i zamętu, nuda, apatia, pomieszanie, brak zdolności uczenia się, choroby fizyczne i psychiczne związane z szyszynką i mózgiem.

 

Olejki eteryczne równoważące czakrę: drewno cedrowe, elemi, kadzidło, galbanum, gurjum, kocanka, jaśmin, lawenda, mirra, neroli, róża, palisander, sandał, nard, wetiwer.
Barwa: fioletowy lub biały.
Żywioł: myśl.
Zmysł: zrozumienie.

 

Pojemność: 8ml
Producent: R. EXPO INDIA (firma działająca z miłością od 1932r)

Produkty powiązane