Powiększ do pełnego rozmiaru

Dezodorant Naturalny Męski - LUCGARIER (szklany słoik) - DOSKONAŁY! Działa nawet do 72 godzin!

Wspanialy, NATURALNY DEZODORANT na bazie Masła Shea i Monoi, oleju kokosowego, sody oczyszczonej i tapioki. 
Zawiera olejki eteryczne z Bergamotki oraz Róży - doskonałe zapachy KOBIECE.
Doskonały, niepowtarzalny dezodorant - delikatny aromat Bergamotki i Róży jest zapachem dla kobiet, harmonizując ich energię. 
Skrobia z Tapioki zapewnia absorbowanie nadmiaru wilgoci i uczucie suchości.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 6

31,00 zł

Wspanialy, NATURALNY DEZODORANT na bazie Masła Shea i Monoi, oleju kokosowego, sody oczyszczonej i tapioki. 
Zawiera naturalne olejki eteryczne skomponowane do zapachu LucGarier - ciepły, lekko pizmowy zapach męski.

Doskonały, aromatyczny i skuteczny naturalny dezodorant - delikatny aromat słodko-piżmowy jest typowym zapachem dla męczyzn.
Działa przeciwbakteryjnie i przeciwpotnie. Zapewnia długotrwałą świeżość skóry i przyjemny zapach. Zapobiega przykremu zapachowi. Do stosowania pod pachy oraz na stopy, w celu zmniejszenia ich potliwości.

Skrobia z Tapioki zapewnia absorbowanie nadmiaru wilgoci i uczucie suchości.
Połączenie przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych właściwości: sody oczyszczonej, oleju kokosowego i olejków eterycznych, wspiera skuteczność dezodorantu i utrzymuje wysoką higienę.

Działa bardzo skutecznie przez całą dobę (24h). U osób zdrowych, z oczyszczonym organizmem, które nie spożywają mięsa, alkoholu, papierosów, toksyn, chemii - może działać nawet 48-72 godzin!
 

100% składników pochodzenia naturalnego. 0% aluminium!
Olejk kokosowy oraz Masło Shea - zimnotłoczone, nierafinowane.

Naturalna produkcja kosmetyków
Naturalne kosmetyki zawierają naturalne zimno tłoczone, nierafinowane oleje i masła, ekstrakty roślinne, hydrolaty, witaminy, olejki eteryczne oraz inne cenne składniki i półprodukty pochodzenia naturalnego. Skład każdego kosmetyku jest prosty i tak dobrany, aby zniwelować możliwość podrażnienia czy uczulenia. Produkty są wykonywane własnoręcznie z zachowaniem higienicznych warunków i według receptury testowanej przez okres  min. 1 roku na sobie i grupie testującej.

Działanie każdego kosmetyku jest odczuwane indywidualne, jednak można stwierdzić że jest to działanie nieinwazyjne i nie zatruwa nas.

Kosmetyki te są świetną alternatywą dla szkodliwych, toksycznych produktów dostępnych w każdym sklepie. Docenią je zwłaszcza Ci którzy mają skórę wrażliwą i cierpią na wszelkiego rodzaju alergie skórne.
Korzyści przemawiające za stosowaniem kosmetyków naturalnych, to: bezpieczne, działają łagodniej a ich oddziaływanie na skórę jest bardziej wszechstronne; zmniejszone ryzyko podrażnień i uczuleń; składniki i półprodukty są pochodzenia naturalnego, nie zawierają szkodliwych, toksycznych konserwantów, silikonów, parabenów, glikolu polietylenowego, syntetycznych barwników i innych szkodliwych składników; to dobra inwestycja we własne zdrowie.

Jak używać?
Nałóż pastę na palce i wetrzyj cienką warstwę dezodorantu w skórę. Nakładaj rano lub wtedy, kiedy masz taką potrzebę. 

Składniki: Masło Shea tłoczone na zimno (nierafinowane), ekologiczny olej kokosowy tłoczony na zimno (nierafinowany), Masło Monoi, skrobia z Tapioki, Witamina E, soda oczyszczona, naturalna kompozycja olejków eterycznych LucGarier.

Nie zawiera składników pochodzących od zwierząt, nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegetarian i wegan. 
PRODUKT HANDMADE!

Opakowanie: szklany słoiczek 30ml

Produkty powiązane