CZAROIT szlifowany (wisiorek) - DUŻY (10-12g) Powiększ do pełnego rozmiaru

CZAROIT szlifowany (wisiorek) - DUŻY (10-12g)

CZAROIT  - duży wisiorek (waga 10-12g). 
CZAKRA SERCA i TRZECIEGO OKA. 

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 7

62,00 zł

NATURALNY CZAROIT szlifowany, w postaci wisiorka (waga 10-12g). 
Czaroit występuje tylko jednym miejscu na świecie - wzdłuż rzeki Chara w Rosji. 
SPORO ODCIENI FIOLETOWYCH, ŁADNE OKAZY, SORT WYŻSZEJ KLASY.

 

Czaroitkamień akceptacji, zrozumienia i transformacji - jest wykorzystywany do pokonania lęków. Zapewnia uzdrowienie na wszystkich poziomach: od fizycznego, emocjonalnego do duchowego.
Jest minerałem służby i altruizmu, przypominając nam o Jedności nas wszystkich. Otwiera serce tak, że miłość może być mocno i wyraźnie odczuwalna. Pomaga w połączeniu czakry serca z czakrą korony, co tworzy atmosferę miłości bezwarunkowej. Jest to potężny kamień, który pomaga zakotwiczyć Boskie światło w ciele, poprzez aktywację wyższych czakr eterycznych, w tym czakry "gwiazdy duszy". Jest to również potężny naturalny kryształ, który leczy szyszynkę i aktywuje czakrę trzeciego oka.
Jest szczególnie ważny dla uzdrowicieli, ponieważ inspiruje do świadczenia usług na rzecz innych oraz podążania za Duchem i Świadomością.
Jest to również potężny kamień ochronny, zabezpieczający przed atakiem psychicznym. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.

To jest nie tylko kamień wyższych  czakr - bardzo silnie działa również w granicach dolnych czakr. W obrębie splotu słonecznego: ma silne działanie regeneracyjne w obszarze wątroby, trzustki, śledziony, nerek i przewodu pokarmowego. Może pomóc leczyć uszkodzenia wątroby z powodu nadużywania alkoholu. Jest też użyteczny dla przezwyciężenia obsesyjnych zachowań.
W obszarze czakry podstawy: oczyszcza energię, wspiera przepływ energii w dół przez czakrę podstawy do czakry "gwiazdy ziemi". Dzięki temu może przekazywać naszą duchową energię i Miłość, wspierającą Matkę Gaję.
W obrębie czakry serca: pobudza przepływ energii prany do samego serca i utrzymuje zdrowe ciśnienie krwi, może też wspomóc gojenie zranień i traum czakry serca.


Dodaje energii, gdy organizm jest wyczerpany, reguluje ciśnienie krwi. 

 

Wymiary uśrednione:
dł. 2,6-3,5 cm, szer. 1,7-2,4cm
waga: ok. 10-12g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane