Wisior CZAKRY, PŁASKI (turmalin czarny) Powiększ do pełnego rozmiaru

Wisior CZAKRY, PŁASKI (turmalin czarny)

Wisiorek o podłużnym płaskim kształcie, z dosyć dużego naturalnego czarnego turmalinu, na którym umieszczone są drobne minerały odpowiadające czakrom. 
WSZYSTKIE CZAKRY.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

44,00 zł

Wisiorek o podłużnym płaskim kształcie, z dosyć dużego naturalnego czarnego turmalinu, na którym umieszczone są drobne minerały odpowiadające czakrom. W górnej części wisiorek oprawiony jest w metal (nie jest to srebro!)

Turmalin czarny oczyszcza całe ciało oraz aurę, łagodzi stres, rozprasza lęki, ułatwia zasypianie. Energetyzuje, przynosi szczęście, wzmacnia obiektywizm, pozytywną transformację, tolerancję, współczucie i zrozumienie.
Doskonale "uziemia", zwiększa poczucie bezpieczeństwa, powoduje, że sprawy materialne układają się pomyślniej. Usuwa z organizmu negatywne emocje i energie, oczyszcza całe ciało i aurę. Silna ochrona przed zewnętrznymi złymi wpływami, negatywną energią itp.
Minerał ten wpływa na poprawę pracy nadnerczy, przeciwdziała artretyzmowi, zaburzeniom pamięci, zawrotom głowy, chorobie lokomocyjnej, wszelkim niepokojom, dysleksji. Stosować go można w depresji, jąkaniu się, niezrównoważeniu emocjonalnym, nerwowości. 
 

Minerały dodatkowe (w kolejności od dolnej czakry): rubin, karneol, cytryn, perydot, opal, aqua aura, ametyst.
Minerały na czakry mogą w niektórych egzemplarzach odbiegać od podanego schematu, jednak zachowują kolorystykę i jakości przypisane danym czakrom.

Wymiary uśrednione: dł. 5-5,8 cm, szer. 1,6-2,2cm, grubość 0,6 cm

Produkty powiązane