Larimar, szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

Larimar, szlifowany (wisiorek)

Rzadki, cenny minerał - larimar, szlifowany (wisiorek).
CZAKRA GARDŁA, SERCA, TRZECIEGO OKA, KORONY.

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


31,00 zł

Rzadki, cenny minerał - larimar. Niewielki rozmiar pozwala nosić ten minerał w każdej sytuacji (nie będzie przeszkadzał), co pozwoli właścicielowi nasycić się energią kamienia i wykorzystywać jego właściwości na co dzień.

KAMIEŃ AUTENTYCZNY! Nie podrabiany, nie barwiony, pochodzenie oryginalne.

Larimar - znany również jako Kamień Atlantydy lub Kamień Delfinów, jest stosunkowo niedawno odkryty wśród kamieni.  Znajduje się w jednym miejscu na świecie - na wyspie Hispaniola na Morzu Karaibskim.
Ponieważ znalazł się na Morzu Karaibskim, to odbija energię wody, która potrafi poskromić emocje, dając poczucie spokoju i ciszy. 

Stymuluje czakrę serca, gardła, trzeciego oka i korony, pogłębiając wewnętrzną mądrość i jej zewnętrzną manifestację.  Reprezentuje spokój i jasność, promieniując uzdrowieniem i energią miłości. Wspiera stan dobrego samopoczucia i świadomość własnego potencjału. Łagodzi ciało emocjonalne, niweluje stres.
Larimar może być dzięki temu pomocny na fobie, ataki paniki, zaburzenia równowagi związane ze stresem, nadmierny gniew, strach. JEST TEŻ POMOCNY W PRZYPADKU CHOROBY AFEKTYWNEJ DWUBIEGUNOWEJ.

Ze względu na jego zdolność do łączenia z przestrzenią wyższych wymiarów, Larimar jest nazwany jako duchowy kamień, który otwiera na komunikajcę z Duchowym wymiarem oraz łączy z Naturą.
Kamień ten pomaga rozkruszyć zbudowany wokół serca mur ochronny (powstały w wyniku traum emocjonalnych) i umożliwia uwolnienie i oczyszczenie głębokich ran emocjonalnych. Pomaga powrócić do bardziej naturalnego stanu zabawy i radosnej energii dziecięcej.
Larimar jest bardzo korzystny dla czakry gardła, zapewniając moc jasnej komunikacji, siłę emocjonalną i stabilność, które umożliwiają  mówić do innych z serca. Sprzyja terapeutom, piosenkarzom, nauczycielom, wykładowcom.  

Na poziomie ciała - jest pomocny w uspokojeniu i odprężeniu, przyczyniając się do obniżenia ciśnienia krwi. 
Dla niektórych, którzy doświadczają skutków ubocznych aktywacji Kundalini, Larimar może pomóc uspokoić energię. Usuwa również blokady energetyczne w klatce piersiowej, szyi, głowie i okolicach gardła.  
Łagodzi infekcje płuc, gardła i stany zapalne w obszarze głowy.  Pomaga uzdrawiać bolesne miejsca całego ciała.
 

Wymiary uśrednione:
dł. 1,7-2,5 cm, szer. 0,9-1,6 cm
waga: ok. 2-5g


Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane