Wisior CZAKRY, PŁASKI (selenit biały) Powiększ do pełnego rozmiaru

Wisior CZAKRY, PŁASKI (selenit biały)

Wisiorek o podłużnym płaskim kształcie, z dosyć dużego naturalnego białego selenitu, na którym umieszczone są drobne minerały odpowiadające czakrom. 
WSZYSTKIE CZAKRY.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

44,00 zł

Wisiorek o podłużnym płaskim kształcie, z dosyć dużego naturalnego białego selenitu, na którym umieszczone są drobne minerały odpowiadające czakrom. W górnej części wisiorek oprawiony jest w metal (nie jest to srebro!)

Selenit to postać kryształów gipsu. Nazwa Selenit pochodzi od greckiej bogini księżyca Selene, z powodu jego miękkiego białego światła i wielu metafizycznych i leczniczych właściwości.

Jest to kamień jasności umysłu (wspiera podejmowanie decyzji), kamień intuicji i psychicznej świadomości. Silnie oddziałuje na czakrę trzeciego oka, rozwijając jasnowidzenie. Wspaniale wspiera medytację i rozwój duchowy.
Selenit służy również do kontaktowania i komunikowania się z aniołami oraz pracy z innymi przewodnikami duchowymi. Jest doskonałą tarczą ochrony anielskiej - należy modlić się lub wysłać prośbę o ochronę, medytując z tym minerałem.

Białe i przezroczyste kryształy selenitu mają silne wibracje, które mogą otworzyć czakrę korony i czakrę duszy. Pomoże to uzyskać dostęp do anielskiego królestwa. Dzieki wysokim wibracjom, kryształy te również oczyszczają aurę i ciało eteryczne.
Selenit może być narzędziem do aktywacji uśpionych talentów z poprzednich wcieleń. Korzystanie z tego minerału może pozwolić na dostęp do wspomnień z przeszłości i dokonać istotnych zmian w obecnym życiu, w zgodzie z celem duszy.

Na poziomie ciała - Selenit oczyszcza i pobudza wszystkie gruczoły w organizmie, usuwa blokady w przepływie energii. Stosuje się go do gojenia ran, wzmocnienia kręgosłupa, łagodzenia padaczki. Wspomaga wchłanianie wapnia i innych minerałów i witamin. 
Selenit jest wykorzystywany do zwiększenia libido, chroni w czasie ciąży i macierzyństwa. 
Zmniejszania dezorientację i chaos mentalny, zwłaszcza w chorobie Alzheimera lub otępieniu.

 

Minerały dodatkowe (w kolejności od dolnej czakry): rubin/granat, karneol, cytryn, perydot, opal/kamień księżycowy, aqua aura, ametyst.
Minerały na czakry mogą w niektórych egzemplarzach odbiegać od podanego schematu, jednak zachowują kolorystykę i jakości przypisane danym czakrom.

Wymiary uśrednione: dł. 5,5-5,8 cm, szer. 1,5-2,3 cm, grubość 0,4 cm

Produkty powiązane