Wisior CZAKRY, PŁASKI (ametyst) Powiększ do pełnego rozmiaru

Wisior CZAKRY, PŁASKI (ametyst)

Wisiorek o podłużnym płaskim kształcie, z dosyć dużego naturalnego ametystu, na którym umieszczone są drobne minerały odpowiadające czakrom. 
WSZYSTKIE CZAKRY.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

44,00 zł

Wisiorek o podłużnym płaskim kształcie, z dosyć dużego naturalnego ametystu, na którym umieszczone są drobne minerały odpowiadające czakrom. W górnej części wisiorek oprawiony jest w metal (nie jest to srebro!)

Ametyst wzmacnia rozsądek, intuicję, inteligencję, natchnienie, opanowanie, spokój wewnętrzny, duchową świadomość. Jest doskonałym minerałem do medytacji, zwiększa zdolności parapsychiczne. Przyciąga duchy opiekuńczeUważany jest za potężny kamień ochrony przed czarami i czarną magią. Tworzy ochronną tarczę Światła wokół ciała, co pozwala pozostać czystym i skupionym podczas otwierania się na przekazy i prowadzenie duchowe. Ametyst stymuluje trzecie oko, czakrę korony i zwiększa postrzeganie pozazmysłowe.
Chroni przed zdradą ze strony mężczyzny. Bywa stosowany do leczenia alkoholizmu, może być pomocny do zwalczania uzależnień. Ametyst pomaga kontrolować złe myśli, zwiększa inteligencję i czyni sprytnym w sprawach biznesowych. 

Na poziomie fizycznym - pomocny przy problemach z migreną, żylakami, wrzodami, opuchlizną, oparzeniami. Oczyszcza krew.

 

Minerały dodatkowe (w kolejności od dolnej czakry): rubin/granat, karneol, cytryn, perydot, opal/kamień księżycowy, aqua aura, ametyst.
Minerały na czakry mogą w niektórych egzemplarzach odbiegać od podanego schematu, jednak zachowują kolorystykę i jakości przypisane danym czakrom.

Wymiary uśrednione: dł. 4,9-5,8cm, szer. 1,7-2cm, grubość 0,5 cm
Zdjęcie poglądowe!

Produkty powiązane