JASPIS CZERWONY (wisiorek podłużny) Powiększ do pełnego rozmiaru

JASPIS CZERWONY (wisiorek podłużny)

JASPIS CZERWONY (wisiorek podłużny).
CZAKRA PODSTAWY i KRZYŻOWA

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

29,50 zł

Wisiorek z naturalnego czerwonego jaspisu, szlifowanego w formę jednostronnie zaostrzonego, podłużnego kryształu. W górnej części wisiorek oprawiony jest w metal (nie jest to srebro!). 

Jaspis czerwony - tworzy silną więź z ziemią i jest bardzo pomocny dla równowagi emocjonalnej i duchowej oraz uziemienia.
Sprzyja kreatywności, medytacji, zapamiętywaniu snów. Wspiera również instynkt przetrwania, osobistą Moc, siłę. Sprzyja realistycznemu myśleniu, zapewnia lepszy wgląd w problemy i pomaga je rozwiązać.
Jaspis czerwony zwiększa siłę życiową (pranę) i stabilizuje aurę, gdyż tworzy lepszy przepływ energii w polu energetycznym człowieka.

Pomaga rozwiązać różne problemy seksualne (od traum zapisanych w podświadomości, aż do ozięblości i impotencji).

Przeciwdziała wszelkim chorobom, podnosi odporność. Równoważy pracę wszystkich gruczołów, wyrównuje biopole. Reguluje cykl miesiączkowy i wzmacnia narządy kobiece. Wspomaga uzdrawianie wątroby oraz pęcherzyka żółciowego i może pomóc w detoksykacji organizmu.
Posiada właściwości ochronne (szczególnie w porze nocnej). Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.

Oddziałuje na czakrę krzyżową i podstawy; wspiera ruch energii Kundalini.

Wymiary uśrednione: dł. 3-3,5cm, szer. 0,8-1 cm

Produkty powiązane