KRYSZTAŁOWA SPIRALA (wisior w spirali z metalu) Powiększ do pełnego rozmiaru

KRYSZTAŁOWA SPIRALA (wisior w spirali z metalu)

Bryłka naturalnego, łupanego kryształu górskiego, w dekoracyjnym, SPIRALNYM oplocie z metalu.
Doskonały naszyjnik szamański i uzdrowicielski.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

33,90 zł

Bryłka naturalnego, łupanego kryształu górskiego, w dekoracyjnym, SPIRALNYM oplocie z metalu. 
Doskonały naszyjnik szamański i uzdrowicielski.

Kryształ górski to kamień-neutralizator. Zobojętnia szkodliwe promieniowanie, wspomaga leczenie wielu chorób, głównie przez swoje właściwości oczyszczające. Leczy m.in. napięcia nerwowe, anginę, choroby tarczycy, zawroty głowy. Pomaga w relaksacji, oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu. Dodaje energii, rozświetla ciemności pozwalając człowiekowi odnaleźć siebie samego. Przeznaczony jest szczególne do pracy z czakrą korony, ponieważ ma dar łączenia nas z naszą Wyższą Jaźnią dodając nam energii.

Kryształy górskie są transformatorami i wzmacniaczami energii - tworzą wspaniały pomost pomiędzy światem ducha a materii. Oznacza to, że wykorzystując ich możliwości możemy INTENCJĄ oddziaływać na rzeczywistość materialną. Należy w tym celu odpowiednio „nasycić” intencją kryształ, czyli „zaprogramować” go (jednym z proponowanych zastosowań jest użycie go w urządzeniach orgonitowych, po wcześniejszym zaprogramowaniu na oczyszczanie atmosfery, przestrzeni itp).

Kryształ górski służy doskonale do oczyszczania, energetyzacji, wzmacniania, sprzyja medytacji.
Kryształy górskie należy regularnie oczyszczać i ładować energią - umyć zimną wodą i pozostawić w słonecznym miejscu do ponownego naładowania energią. 

 

Wymiary uśrednione:
dł. wisiorka (bez zawieszki): 2,2-3,2 cm
dł. wisiorka z zawieszką: 3,2-4 cm
grubość. 1,2-1,7 cm,

Produkty powiązane