KWARC DYMNY szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

KWARC DYMNY szlifowany (wisiorek)

KWARC DYMNY szlifowany (wisiorek).
CZAKRA PODSTAWY

Więcej szczegółów

Kwarc dymny, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Kwarc dymny - oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Oczyszcza z negatywnej energii; pomaga oczyścić organizm z toksyn.
Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom.
Jest to kamień doskonały do medytacji. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.

Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, jelita, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.;

Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska.

Wymiary uśrednione:
dł. 2-3,2 cm, szer. 1,3-2,2 cm
waga ok. 5-12g

Produkty powiązane