KWARC DYMNY "Z TĘCZĄ" (Klasa B) - szlifowany (wisiorek) - DUŻY (9-15,5g)

Wisiorek kwarc dymny Z WEWNĘTRZNĄ TĘCZĄ, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka (waga 9-15,5g)
Klasa "B" - punktowy obszar iryzacji.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 1

17,00 zł

Kwarc dymny Z WEWNĘTRZNĄ TĘCZĄ, lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka (waga 9-15,5g).
Klasa "B" - punktowy obszar iryzacji.

UNIKATOWE EGZEMPLARZE Z EFEKTEM IRYZACJI - tęczowej opalizacji wewnętrznej struktury. 
Efekt iryzacji (tęczy) powstaje poprzez rozszczepienie światła załamywanego lub ulegającego ugięciu (dyfrakcja) i interferencji na pęknięciach struktury wewnętrznej takich jak: spękania, szczeliny, pustki, inkluzje. 

Efekt tęczy wzmacnia wibracje kamienia i pomaga radzić sobie z negatywnymi myślami, emocjami oraz energiami. Daje on poczucie, że Bezwarunkowa Miłość jest w twoim życiu i że możesz mieć to wysokowibrujące uczucie w sobie, jeśli tego pragniesz i dostroisz się do nego.
Wiele kolorów tęczy oznacza, że ​​jej energia będzie rezonować ze wszystkimi czakrami, przynosząc większą moc wewnętrznej energii kamienia.

Kwarc dymny - oddziałuje na czakrę podstawy - ułatwia kontakt z korzeniami i świadomością konkretną. Uaktywnia pierwotne siły ciała, pozwalając na zrozumienie jego mechanizmów, na akceptowanie siebie takim, jakim się jest. Oczyszcza z negatywnej energii; pomaga oczyścić organizm z toksyn.
Przegania czarne myśli, daje pewność siebie, jasność umysłu, otwiera na otoczenie. Daje siłę słabym i chwiejnym ludziom.
Jest to kamień doskonały do medytacji. Oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi, przynosi spokój i harmonię.

Na poziomie fizycznym - działa zbawiennie na brzuch, jelita, nerki i organy płciowe. Wspomaga pracę nadnerczy oraz płodność zarówno kobiet jak i mężczyzn. Energia kwarcu dymnego przynosi też ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, depresjach, melancholii, infekcjach i nowotworach.;

Chroni przed negatywnym promieniowaniem - jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska.

Wymiary uśrednione:
dł. 2,8-4,1 cm, szer. 1,5-2,2 cm
waga ok. 9-15,5g

Tęcza jest widoczna pod określonymi kątami i w odpowiednich warunkach oświetlenia.

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane