SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami) - wisior drewniany (3,5cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami) - wisior drewniany (3,5cm)

SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami), w postaci drewnianego wisiorka (3,5 cm)
Symbol ten posiada właściwości ochronne. Stosowany do ochrony przed ciemnymi siłami i złymi ludźmi, a także do pomocy w czynieniu dobra i podejmowaniu nowych przedsięwzięć.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

11,60 zł

SOŁON (ochrona przed ciemnymi mocami), w postaci drewnianego wisiorka (3,5 cm)

Starożytny symbol solarny chroniący człowieka i jego dobro od ciemnych mocy. 
Zazwyczaj umieszczany na ubraniu i przedmiotach codziennego użytku. Bardzo często symbol Sołoni spotyka się na łyżkach, garnkach i innych sprzętach kuchennych.

Symbol ten posiada właściwości ochronne. Początkowo był noszony przez ludzi, którzy poświęcili się służbie prawdzie i światłu, zaprojektowanym w celu ochrony słabych i walki ze złem. Z biegiem czasu zaczęto go wykorzystywać do ochrony przed ciemnymi siłami i złymi ludźmi, a także do pomocy w czynieniu dobra i podejmowaniu nowych przedsięwzięć.

Symbol Sołon jest szczególnie wskazany dla osób dorosłych, które znalazły swoją drogę przez życie. Solon zawsze chroni ich przed wpływami i wątpliwościami innych ludzi, obawami, złym okiem i złorzeczeniem, negatywnymi myślam.
Wzmacnia serce, pomaga osiągnąć sukces w biznesie, pokazuje właściwą drogę w życiu, pomaga osiągnąć wyżyny doskonałości w ważnych dla naszego serca przedsięwzięciach. Pomaga ludziom niepewnym i wątpiącym podejmować właściwe decyzje.
Sołon łączy swojego właściciela ze światami Nawi, Jawi i Prawi, daje mu wyjątkowe umiejętności i niespotykaną siłę umysłu. 
Pomaga znaleźć równowagę między nieświadomością, a świadomością, co z kolei zapewnia doskonałe możliwości do samorealizacji.

Produkt polski!

Materiał: wisiorek - sklejka z naturalnego drewna; zawieszka miedziana
Wymiary: średnica 3,5 cm
Do wisiora dołączony rzemień

Produkty powiązane