KRWAWNIK (Heliotrop) - szlifowany (wisiorek) Powiększ do pełnego rozmiaru

KRWAWNIK (Heliotrop) - szlifowany (wisiorek)

Krwawnik, zwany również Heliotropem, szlifowany (wisiorek).
CZAKRA PODSTAWY, SERCA, KRZYŻOWA

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie jest już dostępny


9,80 zł

Krwawnik, zwany również Heliotropem (cenny minerał), lekko szlifowany (bez ostrych krawędzi) w postaci wisiorka. Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Krwawnik (Heliotrop) - jest to odmiana ciemnozielonego chalcedonu, nakrapianego tlenkiem żelaza w postaci czerowynych plamek. Nazywany również bloodstone, czasem heliotrop.
Minerał ten posida silne wibracje, które odpychają negatywną energię z pola aury i tworzą pozytywną energię, przywracając organizm do równowagi. Wyrównuje i harmonizuje przepływ energii, oczyszcza i rewitalizuje. Stymuluje sny i pogłębia intuicję. Heliotrop pomaga odzyskać osbistą Moc i podnosi poczucie własnej wartości. Jest talizmanem przynoszącycm szczęście, bogactwo, szacunek i ochronę.
Działa na czakrę podstawy (przynosząc silne "duchowe" uziemienie), a także serca i krzyżową.

Na poziomie ciała - pomaga uzdrowić pęcherz moczowy, nerki, jelita i wątrobę. Doskonale czyszcza krew, potrafi zneutralizować i wyeliminować toksyny z krwi. Jest pomocy w dolegliwościach oczu i przy wysypkach skórnych. Hamuje krwotoki. Łagodzi objawy menstruacji i menopauzy.
Wzmacnia szpik kostny, serce i wątrobę. Pomaga również w takich chorobach jak białaczka (stabilizując i wzmacniając krew). Rewitalizuje, pomaga przy bezsenności.
Doskonale wstymuluje układ odpornościowy (pomaga leczyć przeziębienia, grypę, stany zapalne).

Wymiary uśrednione:
dł. 2,3-3,5 cm, szer. 2,7-2,5 
cm
waga ok.: 8-14g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane