KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY (wisiorek podłużny) Powiększ do pełnego rozmiaru

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY (wisiorek podłużny)

KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY (wisiorek podłużny).
CZAKRA KRZYŻOWA

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 3

28,00 zł

Wisiorek z naturalnego kamienia księżycowego (odcień beżowo-różowy), szlifowanego w formę jednostronnie zaostrzonego, podłużnego kryształu. W górnej części wisiorek oprawiony jest w metal (nie jest to srebro!). 

Kamień księżycowy łagodzi emocje, sprowadza równowagę, mądrość, spokój umysłu, troskę i współczucie. Przynosi szczęście w życiu osobistym, wspomaga intuicję i wgląd we własne wnętrze. Likwiduje blokady energetyczne. Pomaga przy depresji, uwalnia od cyklicznie powtarzających się niechcianych wzorców i zachowań.

Pomaga w sprawach kobiecych - ciąży, porodzie, reguluje cykl menstruacyjny, łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego i objawy menopauzy. Przynosi młody wygląd, działa korzystnie na skórę, włosy, oczy, przysadkę mózgową, krążenie i płodność. Pomaga przy zaparciach, zatrzymaniu wody w organizmie, opuchliźnie, ukąszeniach, wstrząsie anafilaktycznym. Działa korzystnie na hormony oraz system limfatyczny. Potrafi on osłonić nas przed złem, odtrącić niekorzystne fluidy, a przyciągnąć dobre i pogodne.

Otwiera serce oraz pomaga w przyjmowaniu i dawaniu miłości.

Używany przez kobietę - zwiększa jej atrakcyjność, aktywuje energię kundalini i sprowadza zdolności do jasnowidzenia. Używany przez mężczyznę - stymuluje prawą półkulę mózgu, myślenie nielinearne i zwiększa równowagę emocjonalną.

Wymiary uśrednione: dł. 3-4,2cm, szer. 0,9-1,3cm

Produkty powiązane