CHALCEDON NIEBIESKI szlifowany (wisiorek) - ŚREDNI (13-19g) Powiększ do pełnego rozmiaru

CHALCEDON NIEBIESKI szlifowany (wisiorek) - ŚREDNI (13-19g)

CHALCEDON NIEBIESKI - średni wisiorek (waga 12-19g).  
CZAKRA GARDŁA.

Więcej szczegółów

Stan: dostępnych 4

17,50 zł

Naturalny chalcedon niebieski, lekko szlifowany, w postaci wisiorka (waga 12-19g).
Naturalna, uzdrawiająca ozdoba dla każdego miłośnika energii kryształów i minerałów.

Chalcedon błękitny/niebieski (zwany Niebieską Koroną) pomaga wyrazić uczucia i myśli (działa na czakrę gardła). Inspiruje tych wszystkich, którym potrzebny jest dar wymowy, czy sztuka przekonywania. Ułatwia podejmowanie decyzji. Harmonizuje emocje, czyni nas elastycznymi i otwartymi na zmiany w naszym życiu. Uspokaja gniew, łagodzi agresję i irytację.
Ma właściwości oczyszczające aurę, pobudza także zdolności telepatyczne. Przyczynia się do zwiększenia sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości. Rozwija dobre nastawienie do świata, serdeczność i życzliwość.
Jest kamieniem o wybitnych właściwościach ochronnych - odpędza złe moce, a przyciąga dobre. Ponieważ posiada właściwości ochronne - może stać sie pomocny w pracy duchowej, rytuałach, magii, na ścieżce szamańskiej.

Pomaga leczyć i łagodzić: depresje, wypadanie włosów, kruche paznokcie, problemy gardła i krtani oraz chrypkę. Przynosi ulgę w bólach szyi, migdałków i problemami z tarczycą. Ochrania przed infekcjami i wszelkimi innymi rodzajami zapaleń.

Wymiary uśrednione:
dł. 3,3-4,7cm, szer. 1,8-2,8cm
waga: ok. 12-19g

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

Produkty powiązane