MAKRAMA - AGAT plaster (wisiorek w oplocie) - AMULET OCHRONNY Powiększ do pełnego rozmiaru

MAKRAMA - AGAT plaster (wisiorek w oplocie) - AMULET OCHRONNY

Ręcznie wykonany wisiorek-makrama z pięknym plastrem AGATU (naturalnego, nie barwionego!) w centrum.
Plaster agatu, starannie wypolerowany, prezentuje piękne wnętrze - w środku często znajdują się kwarce, kryształy, przerosty innych minerałów, co tylko podkreśla naturalne piękno agatowych plastrów. 
Agat opleciony beżowym sznurkiem.

Więcej szczegółów

Ręcznie wykonany wisiorek-makrama z pięknym plastrem AGATU (naturalnego, nie barwionego!) w centrum.
Plaster agatu, starannie wypolerowany, prezentuje piękne wnętrze - w środku często znajdują się kwarce, kryształy, przerosty innych minerałów, co tylko podkreśla naturalne piękno agatowych plastrów. 
Agat opleciony beżowym sznurkiem.

Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energię, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Poprawia koncentrację i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. jest kanieniem ogólnie wzmacniającycm, dodaje mocy. Wspaniały minerał dla kobiet (zasila narządy kobiece i chroni) i mężczyzn (chroni i wzmacnia męską energię, dodaje siły). Doskonały również jako amulet dla dzieci (ochrona energetyczna i fizyczna).

Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu. Zapewnia spotkania i kontakty z przyjaznymi osobami w życiu codziennym. Jest to kamień wiernosci małżeńskiej i romantyczności.
Już w starożytnym Egipcie przypisywano agatom moc nadprzyrodzoną. Traktowano je jako amulety chroniące właściciela przed troskami, wierzono, że przynoszą bogactwo i sławę. Minerał ten jest również jednym z mocniejszych kamieni ochronnych.

Agat wspomaga narządy rozrodcze i leczy ich dolegliwości. Jest zalecany dla kobiet w ciąży, ponieważ wpływa na proces powstawania nowych komórek i zapewnia bezpieczeństwo.
Leczy dolegliwości żołądkowe, choroby oczu i alkoholizm. Ułatwia poród, wzmaga pewność siebie i witalność. Wzmancia dziąsła, zęby i kości.
Plastry agatowe doskonale sprawdzają się jako lekarstwo na wszelkiego typu ukąszenia owadów, a nawet stany zapalne skóry itp - należy wówczas przykleić plaster do ciała i pozostawić na około godzinę, dwa razy dziennie (lub np na calą noc).


Wymiary
:
długość całego wisiorka (z chwostem): 10-13 cm
wymiary kamienia: 5,8-8,5x2,8-4,6 cm
waga kamienia: ok. 14-26g

sznurek: beżowy

Kolory: ponieważ jest to kamień naturalny, nie barwiony - kolorystyka minerałów nie jest jednolita.
Ważne! Są to naturalne fragmenty minerałów, więc mogą posiadać pęknięcia, wgłębienia, wrosty innych minerałów, szczeliny itp. Ponieważ jest to biżuteria wykonana z naturalnych kamieni, nie posiada idealnej struktury, tak jak biżuteria sztuczna.

----------------------------------

Produkcja: 
wyrób rękodzielniczy GreenHarmony.pl (handmade)

Makramy (wisiorki i naszyjniki) dostępne również w ofercie HURTOWEJ.
Kontakt w sprawie dystrybucji i sprzedaży hurtowej: 

HARMONICA, Staniątki 58, 32-005 Niepołomice
e-mail: harmonica.centrum@wp.pl

Produkty powiązane