DUCHOBOR (amulet tylko dla osób o czystym sercu) - wisior drewniany (3,5cm) Powiększ do pełnego rozmiaru

DUCHOBOR (amulet tylko dla osób o czystym sercu) - wisior drewniany (3,5cm)

DUCHOBOR (amulet tylko dla osób o czystym sercu), drewniany wisiorek (3,5 cm)
Symbolizuje pierwotny wewnętrzny Ogień Życiaktóry niszczy w człowieku wszystkie dolegliwości fizyczne i choroby Duszy i Ducha. 
Normalizuje wszystkie strumienie życia i etery oraz napełnia ludzki organizm nową energią i siłą.
Tylko osoba o czystych myślach i sercu miała zaszczyt nosić ten życiodajny amulet.

Więcej szczegółów

DUCHOBOR (amulet tylko dla osób o czystym sercu), w postaci drewnianego wisiorka (3,5 cm)

Duchobor symbolizuje pierwotny wewnętrzny Ogień Życia. Ten Wielki Boski Ogień niszczy w człowieku wszystkie dolegliwości fizyczne i choroby Duszy i Ducha.

Symbolizuje prawdziwą esencję życia, niepohamowaną siłę i energię, ożywiającą zasadę, która  ​​ma zdolność przezwyciężania wszelkich przejawów negatywności, chorób i zła.
Duchobor oczyszcza tylko z poziomu duchowego (spirytualnego).

Ten Święty Symbol uosabia duchową czystość i harmonię. Jest przeznaczony dla tych, którzy byli w stanie zobaczyć prawdziwy cel swojego życia, poznali sekrety swojego serca i wybrali ścieżkę prawdy. Amulet przyniesie wielką korzyść tym, którzy wytrwale się rozwijają duchowo, oczyszczają swój umysł i ciało, idą w stronę Stwórcy, nie zwracając uwagi na przeszkody.
Duchobor może zapewnić nieocenioną pomoc w rozwiązaniu problemów (ciała, umysłu, Duszy, Ducha), ale tylko w przypadku, gdy dana osoba naprawdę zrozumiała swoją prawdziwą Esencję i poznała swój Wyższy Cel.

Starożytni Słowianie wierzyli, że Duchobor usuwa choroby z organizmu, normalizuje wszystkie strumienie życia i etery oraz napełnia ludzki organizm nową energią i siłą.

Jeśli symbol Duchobora będzie nosić osoba, której esencja jest mroczna i zła, może zostać osłabiona przez ten amulet. Nośnik negatywnej energii zacznie bowiem gwałtownie słabnąć, tracić witalność.
Dlatego tylko osoba o czystych myślach i otwartym sercu miała zaszczyt nosić życiodajny amulet Duchobor, niezależnie od tego, czy był to mężczyzna, czy kobieta.

Pamiętaj o wewnętrznej czystości duszy i myśli - dopiero wtedy magiczne właściwości starożytnego symbolu ujawnią się z pełną mocą dla Ciebie!
Działać będzie uzdrawiająca na wszystkie płaszczyzny Twojego istnienia i wzmacniać Twoją Duszę.

Ten stary symbol naszych przodków ma różne interpretacje:
- duchowy ogień;
- pierwotny płomień Wszechświata;
- płomień Semargl;
- wewnętrzny ogień życia;
- duchowe oczyszczenie poprzez uzdrowienie ciała.

Sama nazwa zawiera główne motywy uzasadniające działanie amuletu. Duchowa walka z przeszkodami, pokonywanie dolegliwości ciała poprzez oczyszczenie ducha.
Nasi przodkowie nadali mu globalne, święte znaczenie, którego tylko niewielka część przetrwała do dziś.

Struktura Dukhoboru pod wieloma względami nie jest typowa dla standardowego przedstawienia znaku słonecznego. Linie są ułożone w sekwencję, która tworzy wizualny labirynt.
Nasi przodkowie wierzyli, że złe istoty i negatywna energia nie mogą pokonać przeszkody w postaci złożonej sieci linii.

Produkt polski!

Materiał: wisiorek - sklejka z naturalnego drewna; zawieszka miedziana
Wymiary: średnica 3,5 cm
Do wisiora dołączony rzemień

Produkty powiązane